Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas

Sezonu un svētku rotājumi

Rāda: 1-48 of 254

Šajā svētku sezonā iepērcieties izdevīgi vietnē vidaXL

vidaXL ir lepni piedāvāt pieejamu veikalu, kurā iegādāties visas svētku dekorācijas. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu plašajā dekoratīvo produktu klāstā jūs atradīsiet kaut ko sev piemērotu. Neatkarīgi no tā, vai jūs izvēlaties minimālistisku noskaņu vai pilnīgu svētku brīvdienu izskatu, ar mūsu lieliskajiem piedāvājumiem tas nesagādās nekādas problēmas. Izgaršosim svētku brīvdienas un ienesīsim savās mājās nedaudz maģijas!

Pirmais iespaids rodas jau ārā

Āra teritorijas dekorēšana var būt tikpat svarīga kā iekštelpu. Radiet gaišu pirmo iespaidu ar maģisku ainavu, kas piepildīta ar āra gaismiņām un dekoriem. Parādiet savu personīgo svētku stilu, izvēloties no mūsu mirdzošajām lampiņām līdz pat terases dekoriem. Esiet tas, kurš rada siltu sajūtu jau no viesu ierašanās brīža.

Izklaidējieties stilīgi ar satriecošu interjeru

Lieciet katrai brīvdienai būt kā svētkiem! Iekštelpu dekorācijas rada omulīgu un sirdi sildošu noskaņu visā mājā, atgādinot par šo gada īpašo laiku. Neļaujiet dienām sajukt, padariet tās īpašas ar maziem atgādinājumiem visa mājā.

Vienas pieturas svētku veikals!

Svētku periodā mēs esam vienas pieturas veikals. Iekštelpu un āra teritorijas dekori, svinību piederumi un kostīmi – vienā mirklī jūs kļūsiet par svinību organizēšanas profesionāli. Nav svarīgi, kāds stils valda jūsu mājā, mūsu dekorācijas ir gatavas pievienoties svinībām. Priecīgu iepirkšanos!

 

Meklējat citus produktus? Apskatiet šīs kategorijas:

Skatīt vairāk