artificial Christmas tree

Mākslīgās Ziemassvētku eglītes iegādes ceļvedis

Ziemassvētki ir jau pavisam tuvu, tas nozīmē, ka ir laiks izrotāt jūsu māju svētku laikam! Tā kā Ziemassvētki griežas ap Ziemassvētku eglīti, ir vērts veikt nelielu izpēti pirms eglītes iegādes.

Ziemassvētku eglīte saistās ar tās izrotāšanas prieku. Tāpēc atrast īsto eglīti ir tik svarīgi - tā palīdzēs sajust Ziemassvētku noskaņu! Lai to padarītu vēl īpašāku, mēs aicinām svētku rotājumus papildināt ar jūsu personību. Jūs noteikti varat iesaistīties mazā DIY (dari pats) projektā, piemēram, veidojot eglītes rotājumus pats. Taču, ja vēlaties patiešām unikālu Ziemassvētku eglīti, ir daudz DIY ideju. Papildus jūsu radošumam jums vajadzēs vien pāris rokdarbu materiālus un instrumentus.

Kādai Ziemassvētku eglītei jūs dodat priekšroku - īstai vai mākslīgai? Ja eglīti vēlaties izmantot turpmākos gadus, neraizējoties par tās nokalšanu vai skuju vākšanu, izvēlieties mākslīgo Ziemassvētku eglīti. Labākais laiks mākslīgās Ziemassvētku eglītes iegādei ir tagad. Rūpīgi pārdomājiet eglītes formu, augstumu un stilu. Mēs esam izveidojuši šo Ziemassvētku eglītes iegādes ceļvedi, lai palīdzētu izdarīt labāko izvēli.

 

Atrodiet vietu taupošu mākslīgo Ziemassvētku eglīti vai uztaisiet to pats

Izvēlēties atbilstošāko mākslīgo Ziemassvētku egli nav vienkāršs uzdevums. Jūs vēlaties, lai tā būtu iespaidīga un vienlaikus piemērota jūsu istabas izmēram. Arī Ziemassvētku eglītes forma ir nozīmīga, jo tā izmaina to, kā mūsu dekorācijas izskatās. Par laimi, mūsu Ziemassvētku eglīšu ceļvedis palīdzēs atrast labāko egli.

Vairums cilvēku savu Ziemassvētku eglīti novieto dzīvojamā istabā. Šajā gadījumā istabas izkārtojums un esošais interjers ietekmē perfektās eglītes izmēru un augstumu. Tālāk parunāsim par augstumu, kā arī Ziemassvētku eglītes formu.

Jūs varat izvēlēties īsāku Ziemassvētku eglīti, 120 cm augstumā, vai eglīti 240 cm augstumā. Ja tā būs pārāk īsa, lielā dzīvojamā istabā eglīte izskatīsies pārāk maza. 240 cm augsta egle labi izskatīsies tikai telpā ar augstiem griestiem. Pievērsiet uzmanību izmēram, kas ideāli iederas jūsu istabā. 

Kad runa ir par mākslīgo Ziemassvētku eglīti, jūs varat izvēlēties no dažādām formām: 

 • Zīmuļveida Ziemassvētku eglīte - izvēlieties šo, ja vēlaties ietaupīt vietu uz grīdas.
 • Tieva Ziemassvētku eglīte - lieliski izskatās mazākās telpās, kad izrotāta ar nelieliem aksesuāriem minimālistiskam iekārtojumam.
 • Kupla Ziemassvētku eglīte - laba doma jebkādam interjeram.
 • Apgrieztā Ziemassvētku eglīte - jūsu izvēle, ja vēlaties ko patiešām neparastu! 

types of artificial Christmas trees

Vai es varu izgatavot savu Ziemassvētku eglīti pats?

Jūs varat, un mēs aicinām to darīt! DIY Ziemassvētku eglītes ir ļoti moderna alternatīva. Labākā daļa par DIY Ziemassvētku eglīti ir tā, ka šeit nav nekādu ierobežojumu. Ar jebkādiem jums pieejamajiem materiāliem un piederumiem jūs varat izmantot savu fantāziju, lai radītu unikālāko un interesantāko eglīti.

 

DIY Ziemassvētku eglīte - uztaisi to pats 

Izveidot savu Ziemassvētku eglīti var būt ļoti jautra nodarbe jums un jūsu ģimenei. Iedomājieties, kā visi kopā sēžat ar kakao krūzi rokās, dažādu materiālu ieskauti, un mēģināt iedomāties visradošāko un netradicionālāko eglīti. Izklausās jauki, vai ne?

Ja nezināt ar ko sākt, mums ir daži mājieni. DIY Ziemassvētku egle var būt izgatavota no... praktiski visa, ko vien varat iedomāties: baloniem, zariem, lentēm, paletēm, grāmatām vai spalvām, un sarakstu var turpināt. 

Kamēr vien jūsu radītajam ir Ziemassvētku eglītes forma, viss ir kārtībā. Divas galvenās šī netradicionālo DIY Ziemassvētku eglīšu koncepta priekšrocības, kuras vēlamies izcelt, ir tās, ka šīs eglītes ir gan vietu taupošas, gan lētas. 

Piemēram, jūsu DIY eglīte var būt tik liela vai maza, cik vēlaties. Ja esat noķēris svētku noskaņojumu, varat izgatavot pa eglītei katrai istabai jūsu mājā. Lai tas būtu paveicams, jums vajadzēs dažādus materiālus un instrumentus. Visdrīzāk jums jau ir vairums no tiem. Taču mums ir arī detalizētāks saraksts.

 

Piederumi un instrumenti, kas būs nepieciešami jūsu DIY Ziemassvētku eglītei

Piederumi: 

 1. Ziemassvētku bumbas un rotājumi
 2. Mākslas un amatniecības piederumi
 3. Audumi, tekstils, virves, kurpju auklas 
 4. Papīrs, zari, palešu koks, perforēti dēļi un pat koka trepes, kuras var vienkārši izrotāt
 5. Viss, ko vien varat iedomāties!

Instrumenti:

 1. Šķēres un diega un adatas komplekts
 2. Parastā līme vai kociņi līmes pistolei
 3. Zāģis, ja plānojat strādāt ar egles zariem vai citām koka detaļām
 4. Āmurs vai citi instrumenti, kas varētu noderēt

 

DIY: kartona Ziemassvētku eglīte

 • 1. solis

  Paņemiet divas kartona lapas un izgrieziet tās vēlamajā kartona Ziemassvētku eglītes izmērā. Uz katra kartona uzzīmējiet Ziemassvētku eglītes formu.

 • 2. solis

  Ar šķērēm vai nazi izgrieziet eglītes formu kartonā. Lai iegūtu akurātu griezumu, izmantojiet precīzāko rīku.

 • 3. solis

  No augšas uz leju un no apakšas uz leju, iegrieziet katru formu vidū, tieši malas iekšpusē.

 • 4. solis

  Izmantojiet krāsu vai citu krāsošanas materiālu, lai nokrāsotu katru kartona loksni.

 • 5. solis

  Ar iegriezumiem savienojiet abas kartona loksnes.

 • 6. solis

  Un jūs esat pabeidzis savu kartona Ziemassvētku eglīti! Papildiniet to ar gliteriem un jebkuriem citiem rotājumiem.

Atrodiet labāko krāsu un izskatu jūsu mākslīgajai vai DIY Ziemassvētku eglītei

Tradicionālā Ziemassvētku iekārtojumā zaļa Ziemassvētku eglīte ir centrālais elements. Tas mums liek domāt par īstu eglīti, kuru ir ļoti vienkārši izrotāt. Tā ir klasika, kas ir mūsu iecienītākā izvēle, meklējot Ziemassvētku egli, kas ir gluži kā īsta.

Mākslīgo Ziemassvētku eglīšu tendences laika gaitā ir attīstījušās, tādēļ mums ir daudz citu interesantu variantu. Lai sveiktu ziemas sezonu, izvēlieties baltu Ziemassvētku eglīti. Tā ir eleganta un moderna, un jūs varat izmantot radošus rotājumus. Jūsu mākslīgā Ziemassvētku eglīte var būt citās dinamiskās krāsās, palīdzot piepildīt jūsu māju ar svētku noskaņu.

 • Zilas Ziemassvētku eglītes lieliski sader ar sudrabainiem rotājumiem
 • Rozā Ziemassvētku eglītes ar zeltainiem rotājumiem noteikti pievērsīs uzmanību
 • Sarkanas Ziemassvētku eglītes pārvērtīs jūsu māju svinīgā sapņu valstībā
 • Zelta krāsas Ziemassvētku eglītes ir kā radītas, lai izceltos. 

DIY Ziemassvētku eglītēm nav nepieciešama iepazīstināšana - tās mirdzēs jebkurā vietā. No baloniem izgatavota eglīte jūsu telpai piešķirs skaistu apjomu, paturot svētku iekārtojumu minimālistisku. Ja izvēlaties veidot netradicionālu DIY Ziemassvētku eglīti no īstiem zariem, salīmējot tos vienu virs otra, jūs radīsiet skaistu un vienlaikus vienkāršības iedvesmotu izskatu. Grāmatu cienītājiem patiks Ziemassvētku eglīte, kas izgatavota no grāmatām. 

 

Padariet to īpašu: Ziemassvētku eglītes lampiņas un dekori

Kad esat izvēlējies ideālo eglītes krāsu, izmēru un stilu, varam ķerties pie jautrākās daļas: Ziemassvētku egles rotāšanas! Šis ir tas mirklis, kurā integrējat eglīti savā interjerā un Ziemassvētku iekārtojumā.

Ir tik daudz radošu iespēju, lai mākslīgo egli padarītu vēl skaistāku. Izvēlieties Ziemassvētku eglītes lampiņas, dodot priekšroku vairākām lampiņu virtenēm, kas šarmanti papildinās arī jūsu DIY Ziemassvētku egli. Tām ir dažādas formas un lampiņu krāsas, tikai pārliecinieties, ka jūsu izvēle piestāv eglītes krāsai un stilam.

Jūs varat iegādāties atsevišķas Ziemassvētku eglītes LED lampiņas vai izvēlēties eglīti ar jau iestrādātām LED lampiņām. Tās ir energoefektīvas, un ietaupīs jums raizes piemērotāko lampiņu atrašanai. Neatkarīgi no izvēlētā eglītes veida jums būs nepieciešami Ziemassvētku eglītes svārki. Tie ļaus noslēpt eglītes pamatni ar kaut ko svinīgu. Improvizējiet un dodiet priekšroku DIY eglītes svārkiem, kuri izgatavoti no dāvanu kastes vai mākslīgās kažokādas. 

Pēdējais solis Ziemassvētku eglītes rotāšanā ir pareizo Ziemassvētku eglītes rotājumu un bumbiņu atrašana. Opcijas ir neierobežotas. Satriecošas krāsas, Ziemassvētku tēmas krāsas vai pat personalizēti rotājumi. Izvēle ir jūsu, tikai pārliecinieties, ka Ziemassvētku dekori ir harmoniski. Ja izvēlaties DIY Ziemassvētku eglīti, atcerieties, ka mazāk ir vairāk - DIY eglītēm vajag mazāk rotājumu nekā tradicionālajām. 

 

Ziemassvētku eglītes maģija: tā slēpjas detaļās

Eglīte ir skaista un tā noteikti rada svētku atmosfēru, taču mēs vēlamies sajust arī īpašo Ziemassvētku eglītes smaržu. Izvēloties īstu eglīti, skuju smarža jūsu dzīvojamā istabā rada īpašu un omulīgu atmosfēru. Tā kā īsta eglīte ne vienmēr ir iespējams variants, izvēlieties reālistisku mākslīgo Ziemassvētku egli vai izveidojiet savu DIY eglīti. Lai sajustu to īpašo Ziemassvētku eglītes smaržu, neaizmirstiet par rotājumiem, svecēm ar Ziemassvētku eglītes aromātu vai skuju aromāta mājas smaržām.

Ja domājam par Ziemassvētku eglītes materiāliem, populārākie ir PVC un PE. PVC Ziemassvētku eglītes ir populāra izvēle, jo tās ir ļoti ekonomiskas. Tām ir kupli zari un bagātīgs izskats, turklāt jums nebūs jāraizējas par birstošām skujām.

PE Ziemassvētku eglītēm ir 3D skujas, kas izskatās gluži kā īstas. PE eglītes vairāk atgādina īstu eglīti, taču tās ir dārgākas. To varēs izmantot daudzus gadus.

interior with Christmas Tree