mākslīgā Ziemassvētku eglīte

Mākslīgās Ziemassvētku eglītes iegādes ceļvedis

Ziemassvētki jau gandrīz klāt un tas nozīmē, ka ir laiks izrotāt māju svētkiem. Tā kā Ziemassvētkos neiztikt bez eglītes, pirms tās iegādes ir vērts veikt izpēti.

Ziemassvētku eglīte asociējas ar tās izrotāšanas prieku. Tāpēc ir tik svarīgi iegādāties pareizo eglīti – tā palīdz radīt Ziemassvētku noskaņu.

Kādai Ziemassvētku eglītei dodat priekšroku – īstai vai mākslīgai? Ja eglīti vēlaties izmantot vairākus gadus, neraizējoties, ka tā nokaltīs vai zaudēs savas skujas, izvēlieties mākslīgo Ziemassvētku eglīti. Labākais laiks mākslīgās Ziemassvētku eglītes iegādei ir tagad. Rūpīgi izvēlieties pareizā izmēra, augstuma un stila eglīti. Esam izveidojuši šo Ziemassvētku eglītes iegādes ceļvedi, lai palīdzētu izdarīt labāko izvēli.

 

Izvēlieties pareizā augstuma un formas mākslīgo Ziemassvētku eglīti

Pareizās mākslīgās Ziemassvētku eglītes izvēle nav vienkāršs uzdevums. Jūs vēlaties, lai tā būtu iespaidīga, vienlaikus domājot par to, lai tā iederētos jūsu istabā. Arī Ziemassvētku eglītes formai ir nozīme, jo tā maina to, kā izskatīsies jūsu rotājumi. Labi, ka mūsu Ziemassvētku eglītes izmēru ceļvedis varēs palīdzēt izvēlēties piemērotāko.

Vairums cilvēku Ziemassvētku egli novieto dzīvojamā istabā. Šajā gadījumā telpas iekārtojums un interjers noteikti ietekmē ideālās eglītes izmēru un augstumu. Mūsu Ziemassvētku eglīšu augstuma ceļvedī apskatām arī dažādu formu eglītes.

Jūs varat izvēlēties īsu 120 cm Ziemassvētku egli vai tādu, kuras augstums sasniedz pat 240 cm. Ja eglīte būs pārāk īsa, lielā dzīvojamā istabā tā izskatīsies nesamērīgi maza. Savukārt 240 cm gara egle spēs iederēties telpā ar augstajiem griestiem. Pievērsiet uzmanību izmēram, kas iederēsies tieši jūsu istabā. Un tagad, lai atrastu jūsu mākslīgo Ziemassvētku eglīti, apskatīsim to dažādās formas.

Zīmuļveida Ziemassvētku egle

Lai radītu modernu svētku interjeru, izvēlieties zīmuļveida Ziemassvētku eglīti. Tās smalkais siluets šo egli padara par minimālistiska stila risinājumu jūsu mājai. Zīmuļveida Ziemassvētku eglītei ir vairākas priekšrocības. Noteikti izvēlieties šo eglīti, ja nevēlaties, ka tā aizņem daudz vietas uz grīdas. Turklāt tā ļaus ietaupīt naudu uz rotājumiem, jo šai eglei vajag pavisam nedaudz, lai tā izskatītos satriecoši.

Šaura Ziemassvētku egle

Šaura Ziemassvētku egle līdzinās zīmuļveida eglītei, arī šīs formas egle lieliski iederēsies nelielā istabā. Lai gan šī eglīte ir šaura, tā var radīt satriecošu vizuālo efektu. Telpā ar augstiem griestiem izvēlieties šauru egli, kas ir 200 cm augsta. Izrotājiet to ar nelieliem dekoriem minimālisma stilam vai izvēlieties lielus un neparastus dekorus, liekot eglītei izcelties.

Kupla Ziemassvētku egle

Visdaudzpusīgākā forma ir kuplai Ziemassvētku eglītei, kas lieliski iederēsies jebkurā interjerā. Tai ir vidējs izmērs un forma un pilnīgi zari, kas šo eglīti padara par jauku jūsu Ziemassvētku papildinājumu. Izvēlieties savai telpai piemērotu eglītes augstumu izrotājiet to, kā jums tīk.

Apvērsta Ziemassvētku egle

Ja savā dzīvojamā istabā vēlaties unikālu akcentu, izvēlieties apvērsta dizaina Ziemassvētku eglīti. Tā būs ļoti neparasta izvēle, jo apvērsta Ziemassvētku eglīte noteikti pievērsīs uzmanību. Tā ir izturīga un stabila, pateicoties regulējamiem zariem, jūs varēsiet baudīt skaistu formu. Lai radītu svinīgu noskaņu, izrotājot eglīti, esiet radošs.

interjers ar Ziemassvētku eglīti

Atrodiet labāko krāsu savai mākslīgajai Ziemassvētku eglītei

Tradicionālai Ziemassvētku noskaņai kā galvenais elements tiek izmantota zaļa eglīte. Zaļā krāsa atgādina īstu koku, un tās izrotāšana ir ļoti vienkārša. Tā ir klasika, kas joprojām ir populāra, liekot domāt par īstu Ziemassvētku eglīti.

Mākslīgās Ziemassvētku eglītes trends laika gaitā ir attīstījies, tāpēc mūsu piedāvājumā ir arī citas interesantas opcijas. Lai svinētu ziemu, jūs varat izvēlēties baltu Ziemassvētku eglīti. Tā ir moderna un eleganta, un šīs eglītes izrotāšanai varat izmantot savu fantāziju. Mūsu mākslīgās Ziemassvētku eglītes pieejamas arī citās krāsās, kas noteikti spēs piepildīt jūsu māju ar svētku noskaņu.

Zilas Ziemassvētku eglītes

Patiešām drosmīga izvēle: zila Ziemassvētku eglīte piestāv šī gada nomierinošo zilo toņu tendencei. Lai tā izceltos vēl vairāk, izrotājiet eglīti ar sudraba un zelta krāsas aksesuāriem. Izvēloties nelielu eglīti (120 cm), novietojiet to uz balta galdiņa, radot skaistu vizuālo efektu.

Rozā Ziemassvētku eglītes

Rozā un šampanieša toņi ir modē. Jo īpaši kombinācijā ar zelta krāsas rotājumiem. Rozā Ziemassvētku eglīte kļūs par katras mājas centrālo elementu. Atrodiet savu eglīti vietnē vidaXL un nebaidieties iegādāties augstu eglīti, līdz pat 240 cm, lai radītu greznu Ziemassvētku atmosfēru.

Sarkanas Ziemassvētku eglītes

Vēl viena satriecoša ideja – sarkana Ziemassvētku eglīte. Tā jūsu māju pārvērtīs svētku sapņu valstībā. Papildiniet to ar baltiem un sudraba krāsas rotājumiem, kas nodrošinās brīnišķīgu Ziemassvētku noskaņu.

Zelta Ziemassvētku eglītes

Zelta krāsas Ziemassvētku eglīte būs patiešām skaists svētku elements. Tā ir grezna pati par sevi, taču ar pareizo apgaismojumu jūs varat panākt vēl spilgtāku efektu. Novietojiet to savā ēdamistabā, dzīvojamā telpā vai pat priekšnamā (izvēloties nelielu eglīti).

 

Padariet to īpašu: Ziemassvētku eglītes lampiņas un rotājumi

Kad esat izvēlējies ideālo eglītes krāsu, izmēru un stilu, sākas īstā jautrība: Ziemassvētku eglītes rotāšana! Šis ir tas brīdis, kad eglīte jāiekļauj jūsu Ziemassvētku dekorā.

Ir vairāki radoši veidi, kā mākslīgo eglīti padarīt vēl skaistāku. Izvēlieties Ziemassvētku eglītes lampiņas, kas sastāv no vairākām lampiņu virtenēm. Tām ir dažādas formas un krāsas, tāpēc pārliecinieties, ka jūsu izvēle atbilst eglītes krāsai un stilam.

Ziemassvētku eglītes LED lampiņas jūs varat iegādāties atsevišķi vai izvēlēties Ziemassvētku eglīti, kurā jau iestrādātas LED lampiņas. Tās ir energoefektīvas, kā arī jums nebūs jāuztraucas par piemērotāko lampiņu atrašanu. Neatkarīgi no izvēlētās eglītes, jums vajadzēs arī Ziemassvētku egles paklāju. Tas jums ļaus paslēpt koka pamatni skaistā veidā. Improvizējiet un izgatavojiet pats savu eglītes paklāju no dāvanu kastes vai mākslīgās kažokādas.

Pēdējais solis Ziemassvētku eglītes izrotāšanā ir pareizo rotājumu un bumbiņu izvēle. Jūsu opcijas ir neierobežotas. Satriecošas krāsas, Ziemassvētku tēmas formas vai pat personalizētas eglītes bumbiņas. Izvēle paliek jūsu rokās, tikai pārliecinieties, ka Ziemassvētku rotājumi ir harmoniski.

mākslīgo Ziemassvētku eglīšu veidi

Kāds ir jūsu mīļākais Ziemassvētku eglītes stils?

Ziemassvētku eglītes izrotāšana ir patiešām jautra, jo īpaši ģimenes vai draugu lokā. Atrodiet aksesuārus, kas piestāvēs jūsu izvēlētajam Ziemassvētku eglītes stilam.

Ja vēlaties radīt modernu svētku noskaņu, mēs iesakām apskatīt populārākos Ziemassvētku eglīšu stilus. Apskatiet dažus skaistākos Ziemassvētku eglīšu trendus.

Lauku mājas stila Ziemassvētku eglītes

Dabīgas Ziemassvētku eglītes tendence ir fantastiska, un tā ir īstā izvēle jūsu lauku mājas stila interjeram. Izvēlieties zaļu mākslīgo Ziemassvētku eglīti un izrotājiet to ar papīra rotājumiem un ar rokām izgatavotiem elementiem maigās, dabīgās krāsās.

Modernas Ziemassvētku eglītes

Radiet minimālistisku svētku noskaņu ar baltu Ziemassvētku eglīti un vairākām lampiņām. Izmantojiet vienkāršas lampiņu virtenes un smalkus rotājumus izsmalcinātās krāsās. Jūs varat izvēlēties bumbiņas maigos toņos vai eglītes bumbas no auduma, piemēram, samta.

Apsnigušas Ziemassvētku eglītes

Ja jūs pārņem nostalģija, domājot par savas bērnības Ziemassvētku eglīti, izvēlieties apsnigušu egli. Tā atgādina iespaidīgo sniega radīto efektu un piešķir bagātīgu tekstūru. Modernai noskaņai izmantojiet baltus vai sudraba krāsas dekorus vai izteiksmīgi sarkanus, lai radītu tradicionālu svētku noskaņu.

 

Ziemassvētku eglītes maģija: tā slēpjas detaļās

Eglīte ir skaista, un tā noteikti rada svētku atmosfēru, taču mēs noteikti vēlamies sajust to īpašo Ziemassvētku eglītes smaržu. Izvēloties īstu egli, skuju smarža rada īpašu un mājīgu atmosfēru dzīvojamā istabā. Tā kā ne vienmēr varam izvēlēties īstu egli, izvēlieties mākslīgo Ziemassvētku eglīti, kas izskatās gluži kā īsta. Īpašās Ziemassvētku eglītes smaržai neaizmirstiet par rotājumiem, svecēm vai smaržām ar egles aromātu.

Domājot par Ziemassvētku eglītes materiāliem, populārākie ir PVC un PE. PVC materiāla Ziemassvētku eglītes ir populāra izvēle, jo tās nav dārgas. Tām ir pilnīgi zari un tās izskatās bagātīgas, turklāt jums nebūs jāraizējas par birstošām skujām.

PE materiāla Ziemassvētku eglītēm ir 3D skujas, kas izskatās gluži kā īstas. PE eglītes ir dārgākas, jo tās rada dabiskāku koka formu. Un to varēs izmantot daudzus gadus.