Piedāvājumi 24/7
Bezmaksas piegāde visiem produktiem
Kiyoh novērtējums: 4.1 / 5

Vīna skapji

Vīna plaukts visiem vīna mīļotājiem

Ja vīns ir tava aizraušanās, tad tavās mājās noteikti nepieciešams vīna plaukts. Tajā varēsi ērti novietot visas savas vērtīgās vīna pudeles. To var glabāt gan viesistabā, gan pagrabā, ja vēlies lai vīns būtu patīkami vēss. Vīna plaukts ir vislabākais pudeļu glabāšanas risinājums, jo horizontālā stāvoklī korķis ir mitrs, tāpēc vīns saglabājas ilgāk. vidaXL piedāvā visdažādāko formu un izmēru vīna plauktus – mazākais paredzēts 8 pudelēm, turpretim lielākajā ietilps līdz pat 108 vīna pudelēm.

Visu izmēru vīna plaukti

Mūsdienās iespējams iegādāties visdažādākos vīna plauktus – tu vari iegādāties neliela izmēra vīna plauktu dažām pudelēm vai arī milzīgu vīna plauktu visai tavai lielajai kolekcijai. Tev ir iespēja izvēlēties arī dažādus materiālus– klasisku koka vīna plauktu vai mūsdienīga dizaina metāla plauktu. Metāla vīna plauktiem parasti ir gluda forma un dažādas formas.

Labākā vieta tavam vīna pudeļu turētājam

Vislabākā vieta vīna pudeļu turētājam būs sausa telpa ar iespējami nemainīgu temperatūru. Novietojot vīna plauktu telpā, kur visbiežāk atpūšaties, piemēram, virtuvē vai viesistabā. Jūsu mīļākā vīna pudele jums vienmēr būs ērti un ātri sasniedzama. Vīnam patīk arī tumšas un vēsas telpas, piemēram, pagrabs vai garāža. Pirms servēšanas pārliecinies, ka vīns ir atbilstošā temperatūrā

Skatīt vairāk