Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas
Mēbeles  (23)
Galdi  (23)

Saliekami galdi

Ērti saliekamie galdi

Ja tavā istabā nav daudz vietas vai galdu izmanto reti, ērts risinājums būs saliekamie galdi. Šie galdi ir viegli saliekami, tāpēc varēsiet tos viegli nolikt, kad tie nebūs nepieciešami. vidaXL piedāvā plašu saliekamo galdu klāstu – gan lietošanai telpās, gan ārā. Pie mums varat iegādāties arī saliekamus darba galdus, kas ir īpaši izturīgi un piemēroti biežai ikdienas lietošanai.

Saliekams galds – lielisks risinājums mazām telpām

Saliekams galds īpaši noderēs tiem cilvēkiem, kuru mājās ir nelielas telpas. Kad galds nebūs nepieciešams, jūs varēsiet vienkārši to salocīt un nolikt, iegūstot papildu vietu telpā. Šāda veida galdus var izmantot arī mazos dārzos. Uzlieciet to tikai tad, kad esat pagatavojuši pusdienas vai kad vēlaties iedzert tēju ar draugiem, pārējā laikā turiet to garāžā vai noliktavā. Saliekamie galdi mūsdienās ir ļoti stabili un izturīgi, turklāt tie neaizņem daudz vietas! Lieliski!

Galdi telpām un dārzam

Saliekamos galdus var izmanto gan telpās, gan ārā. Dārzā šie galdi īpaši noderēs vasaras laikā, kad ikviens vēlas pavadīt vairāk laika ārā kopā ar draugiem vai ģimeni. Sākoties ziemai, tos var ērti noglabāt garāžā vai citur. Telpās šie galdi būs noderīgi brīžos, kad jāuzklāj galds lielākam viesu skaitam un jūsu ēdamistabas galds ir par mazu.

Skatīt vairāk