Bērnistabas kategorijas


Laipni lūdzam aizraujošajā bērnistabu pasaulē! Bērna telpas iekārtošana ir saistīta ar radošuma un jautrības atraisīšanu. Mēs to padarīsim vieglāku ar mūsu bērna guļamistabas mēbeļu iedvesmu. Bērnu guļamistabas mēbelēm kuras izvēlaties, jābūt praktiskām, drošām un izturīgām, taču ne garlaicīgām. No drosmīgām krāsām līdz rotaļīgiem rakstiem, ir nebeidzamas iespējas likt jūsu bērna guļamistabai izcelties.

Prātojat, kam jābūt katrā bērnistabā? Sāciet ar ērtu gultu, funkcionāliem uzglabāšanas risinājumiem un īpašu zonu rotaļām. Papildiniet noskaņu ar jautriem rotājumiem, piemēram, sienas uzlīmēm, krāsainiem paklājiem un rotaļīgu apgaismojumu. Jūs saviem mazajiem radīsiet istabu, kas izstaro fantāziju un prieku!Bērnistabas kolekcijas


Ienāciet jautrības pilnajā bērnistabā nepieciešamo priekšmetu! pasaulē! Jums būs nepieciešamas bērna guļamistabas mēbeles un jautri aksesuāri. Sākot ar bērnu guļamistabas mēbelēm un beidzot ar jautru gultasveļu un izglītojošām rotaļlietām, jūs varat viegli pārveidot bērnistabu vietā, kurā mazajiem patiks pavadīt laiku. Papildiniet ar aktivitāšu rotaļlietām, lai raisītu radošumu un fantāziju. Turklāt jūsu bērnam būs vieta, kuru saukt par savu. Ķersimies klāt un radīsim istabu, kas atspoguļo jūsu bērna unikālo personību!

Bērnu rotaļlietas


Bērnu aktivitāšu rotaļlietas

Vasaras izpārdošana
124,99 €

Iekļ. PVN

Vasaras izpārdošana
18,99 €

Iekļ. PVN

Vasaras izpārdošana
32,99 €

Iekļ. PVN

Vasaras izpārdošana
30,99 €

Iekļ. PVN

Vasaras izpārdošana
117,99 €

Iekļ. PVN

Vasaras izpārdošana
9,99 €

Iekļ. PVN

jūs ietaupāt 44%

Vasaras izpārdošana
107,99 €

Iekļ. PVN


Bērnistabas iekārtošanas ieteikumi un idejas


Bērnistabas iekārtošana var būt aizraujošs piedzīvojums. Pēc mūsu bērna guļamistabas mēbeļu izvēles apskates, ieskatīsimies citās svarīgās detaļās. Uzzināsim vairāk bērna guļamistabas idejas, piemēram, tematiskus elementus - gultas ar baldahīniem vai tāfeles sienas. Pārliecinieties, ka nodrošināt pietiekami daudz uzglabāšanas vietas, lai istaba būtu kārtīga un funkcionāla. Vajag tikai nedaudz radošuma un daudz iztēles, lai jūs iekārtotu telpu, kas jūsu bērnam sagādās prieku pāris gadus.

Savdabīgs bērnu istabas sienu dekors

Mēs esam apkopojuši skaistu bērnu istabas sienu apdares ideju izlasi, lai palīdzētu jums izveidot ideālo guļamistabas sienu apdari.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

3 labākās idejas ceļojumam ar bērniem

Pareiza mantu sakravāšana un noderīgu lietu līdzņemšana var jūs paglābt no daudzām problēmām. Mēs esam apkopojuši labākos ieteikumus jautram un patīkamam ceļojumam automašīnā ar bērniem.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Mēs esam ļoti priecīgi redzēt, ka mūsu klienti izveido skaistas telpas ar mūsu produktiem un dalās tajos ar #sharemvidaXL. No satriecoša dārza dizaina līdz mājīgam mājas interjeram – mūsu klientu radošums ir patiesi iedvesmojošs. Arī jūs varat pievienoties mūsu kopienai un kopīgojiet savus vidaXL iedvesmotos dizainus. Svinēsim savu aizraušanos ar skaistām, ērtām dzīves telpām un iedvesmosim viens otru radīt vēl pārsteidzošākus dizainus!

Apskatiet visu