Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas

Grāmatu skapji un grīdas plaukti

Grāmatu plaukts – ikvienam grāmatu mīļotājam

Ikvienam grāmatu mīļotājam ir nepieciešams jauks grāmatu plaukts. Veikalos iespējams iegādāties visdažādāko izmēru un formu grāmatu plauktus – lielākie lasīšanas mīļotāji var izvēlēties lielu pie sienas liekamu grāmatu plauktu, savukārt citi var atrast nelielu grāmatu plauktu dažām mīļākajām grāmatām.  vidaXL piedāvā iegādāties grāmatu plauktus, kas būs ne tikai ļoti praktiski, bet arī dekoratīvi jūsu interjera elementi. Varbūt vērts iegādāties grāmatu plauktu no pārstrādāta koka? To unikālās krāsu un koka faktūras atšķirības piešķirs šiem plauktiem īpaši unikālu izskatu.

Iegādājies grāmatu plauktu internetā

Kas jāņem vērā, izvēloties grāmatu plauktu internetā? Svarīgi, pārdomāt, cik stabilam un lielam jābūt tavam grāmatu plauktam, lai tas spētu noturēt visas tavas grāmatas. vidaXL piedāvā visdažādāko izmēru grāmatu plauktus visām tavām mīļākajām grāmatām. Tu vari izvēlēties gan uz zemes, gan pie sienas liekamus grāmatu plauktus. Ja meklē ko neparastu, ieskaties vidaXL – mēs piedāvājam unikāla dizaina grāmatu plauktus, kas noteikti izcelsies ikvienā interjerā. Grāmatu plaukts brieža vai degunradža formā – viss ir iespējams! Praktiskos grāmatu plauktus var izmantot arī kā mazus galdiņus, tādējādi ļaujot ietaupīt vietu telpā.

Grāmatu skapja sakārtošana

Kad esi iegādājies savu unikālo grāmatu skapi, vari tajā skaisti izkārtot savas lieliskās grāmatas. Tas nebūt nav viegls uzdevums, jo haotiski izkārtotas grāmatas var radīt nekārtīgu izskatu, jo īpaši atvērtā tipa grāmatu skapjos.  Pamēģini sakārtot grāmatas pēc izmēriem, nosaukumu pirmā burta, literatūras žanra vai pat pēc krāsām. Glītas krāsu parējas piešķirs tavam grāmatu skapim jauki sakārtotu izskatu.  

Izmēram ir nozīme

Ja tev ir brīnišķīga, liela viesistaba, iesakām izvēlēties lielu grāmatu plauktu, lai tas izskatītos samērīgi pret pārējo telpas izmēru. Savukārt tie, kas var lepoties ar lielu grāmatu kolekciju, var novietot blakus divus grāmatu plauktus, radot īstas bibliotēkas noskaņu. Neskumsti arī tad, ja tava dzīvojamā platība nav tik liela – mūsu interneta veikalā pieejami arī neliela izmēra grāmatu plaukti, kā arī cita veida plaukti, kuros papildu grāmatām var glabāt arī citas lietas, piemēram, dekoratīvus priekšmetus, tējas krūzi vai puķu podus.

Skatīt vairāk