Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas

Sauļošanās krēsli

Rāda: 1-48 of 226

Atpūties kādā no mūsu sauļošanās krēsliem

Daudzi uzskata sauļošanās krēslu par ekskluzīvu mēbeli, taču drīz vien sapratīsi, ka nevari iedomāties savu dzīvi bez tā.  Guļot šādā dārza atpūtas krēslā pirmajā pavasara saulē, varēsi pievērt acis un iedomāties, ka esat uz eksotiskas salas. Tu vari iegādāties arī greznu dārza sauļošanās gultu ar mīkstiem, ērtiem spilveniem un ļauties nesteidzīgai diendusai. Īpaši jauki izskatīsies pītas gultas, bet, ja tev ir klasiska iekārtojuma dārzs, vari izvēlēties arī koka dārza gultu. vidaXL piedāvā iegādāties gan greznus, gan arī vienkāršākus sauļošanās krēslus.

Dārza sauļošanās krēslu uzglabāšana

Ja tavs iegādātais sauļošanās krēsls nav salokāms, jārēķinās, ka tā uzglabāšana būs sarežģītāka. Šādā situācijā jāizvēlas tāds sauļošanās krēsls, kas ir izgatavots no ūdensizturīgiem materiāliem un ir piemērots turēšanai ārā. vidaXL piedāvā pītus sauļošanās krēslus, kas izgatavoti no polietilēna, kā arī alumīnija sauļošanās krēslus.

Dažādu veidu sauļošanās gultas

Kas var būt patīkamāk, kā atgulties ērtā sauļošanās gultā un baudīt labu dzērienu vai grāmatu? Tu vari izvēlēties visdažādākos dārza sauļošanās krēslus un sauļošanās gultas. Iegādājoties salokāmos sauļošanās krēslus, varēsiet ietaupīt vietu, savukārt greznu sauļošanās krēslu komplekts ar saulessargu piešķirs jūsu dārzam izsmalcinātu izskatu un patiks tiem cilvēkiem, kas vēlas baudīt siltumu, bet nevēlas atrasties saulē pārāk ilgu laiku.

Skatīt vairāk