Piedāvājumi 24/7
Bezmaksas piegāde visiem produktiem
Kiyoh novērtējums: 4.1 / 5
Mēbeles  (125)

Dārza soli

Rāda: 1-48 of 125

Skaisti dārza soli

Dārza sols ir lielisks risinājums, kas palīdzēs izveidot dārzā papildu sēdvietas. Dārza sols labi izskatīsies arī kā atsevišķs dārza iekārtojuma elements, tāpēc tam nav obligāti jābūt saskaņotam ar pārējām dārza mēbelēm. Ja novietosi solu pie tukšas sienas, kuru dienas laikā apspīd saule, iegūsi jauku atpūtas vietu silto saules staru baudīšanai vēlo vakaros. vidaXL varēsi iegādāties gan klasiska, gan mūsdienīga dizaina dārza solus.

Dažādu materiālu āra soli

Domājot par dārza soliem, visbiežāk pirmais prātā ienāk klasisks koka āra sols, taču mūsdienās ir pieejami dažādu materiālu soli. Populāri ir metāla soli, jo tie ir vieglāk kopjami, salīdzinot ar koka soliem, Tirgū pieejami arī soli no koka un metāla. vidaXL varēsi iegādāties īpaši skaistu solu ar metāla rozēm.

Koka solu kopšana

Ja esi iegādājies dārza koka solu, atcerieties, ka tam nepieciešama īpaša kopšana. Reizēm koka sols pirms lietošanas ir pat jānokrāso, lai pasargātu to no laikapstākļu nelabvēlīgās ietekmes. Solu, kas tiek turēts ārā, pavasarī noteikti jānotīra, jo uz tā veidojas sūnas un aļģes. Lai notīrītu zaļo kārtu, samitriniet solu un kārtīgi noberziet to ar sāli, sodu vai etiķi.

Skatīt vairāk