Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas
Mēbeles  (279)
Galdi  (279)

Papildu galdiņi

Rāda: 1-48 of 279

Iegādājies dekoratīvus un praktiskus pie sienas liekamus galdiņus vidaXL

Pie sienas liekamie galdiņi var būt gan dekoratīvi, gan praktiski. Tos var novietot gan pie dīvāna, gan jebkurā citā vietā jūsu mājas interjerā. Šie galdiņi parasti ir nelieli, tāpēc tie būs viegli pārvietojami.  vidaXL atradīsi plašu dažādu stilu galdiņu klāstu.

Papildini savu interjeru ar dekoratīvu galdiņu

Ja tavā istabā nav vietas kafijas galdiņam, iegādājies pie sienas liekamu galdiņu vai dekoratīvu galdiņu. Šos mazos galdiņus var novietot pie dīvāna vai pie tukšas sienas. Tie ir ļoti praktiski un vienlaikus ļoti dekoratīvi. Dzimšanas dienās vai citos lielākos pasākumos šo galdiņu var novietot telpas vidū un uz tā uzlikt ēdienus vai dzērienus. vidaXL vari iegādāties arī pie sienas liekamus galdiņus ar atvilktnēm dažādiem sīkumiem.

Balti galdiņi – īpašam svaigumam

vidaXL iespējams iegādāties visdažādāko materiālu un krāsu galdiņus, tostarp, bieži izmantotos baltos galdiņus. To neitrālā krāsa iederēsies jebkurā interjerā un lieliski izcelsies uz košas sienas fona.  

Mazi un lieli pie sienas liekami galdiņi

Ja tavās mājās ir daudz vietas, vari iegādāties gan mazus, gan lielus pie sienas liekamus galdiņus, radot papildu vietu dažādu lietu novietošanai. Mazās telpās, iespējams, būs vieta tikai mazam telefona galdiņam.

Skatīt vairāk