Ieteikumi galdiņa izvēlei

Jūsu dzīvojamā istaba ir jūsu mājas sirds. Šeit tiek skatītas filmas, šeit sanākat ar draugiem vai atpūšaties uz dīvāna, lasot kādu labu grāmatu. Lai radītu ērtu vietu, pirmkārt ir jāizvēlas pareizo dīvānu. Taču, kad tiekat līdz stila akcentiem un funkcionalitātei, dažādi galdiņi ir neaizvietojama mēbele.

Tas ir jautrs uzdevums, taču vai jūs zināt, kā izvēlēties galdiņu, kas iederēsies jūsu sapņu interjera dizainā? Vispirms paturiet prātā galdiņa mērķi. Galdiņi ir paredzēti visu jums nepieciešamo lietu kārtīgai uzglabāšanai rokas stiepiena attālumā. Tos novieto blakus dīvānam vai krēslam, un tie estētiski papildina jūsu telpu.

Ņemot vērā visus pieejamos variantus, jūs varētu apjukt, domājot par to, kā izvēlēties galdiņa formu. Tas attiecas arī uz galdiņa krāsas izvēli, saskaņojot to ar pārējo interjera dizainu. Lai padarītu šo uzdevumu vieglāku, mēs esam izveidojuši šo ceļvedi par to, kā izvēlēties galdiņa materiālu un citas idejas stilīga galdiņa iegādei.

 

Kāpēc man būtu nepieciešams papildu galdiņš?

Papildu galdiņi ir ļoti universāla mēbele. Tie ir paredzēti dažādu jums nepieciešamu lietu glabāšanai, kamēr atpūšaties savā ērtajā dīvānā. Galdiņi lieliski noder telpas akcentēšanai, un tie ir pieejami dažādās formās un stilos. Turpiniet lasīt, lai noskaidrotu, kurš galdiņš iederēsies jūsu telpā un interjera dizainā.

Paturiet prātā, ka daudzi cilvēki kafijas galdiņa vietā izvēlas papildu galdiņus. Iegādājieties divus vienādus galdiņus vai kombinējiet dažādus stilus spēcīgākam vizuālajam iespaidam. Greznam izskatam jūs varat izmēģināt dažādus materiālus un formas.

 

Kā izvēlēties ideālo galdiņu

Galdiņu novieto blakus jūsu mīļākajam krēslam vai dīvānam. Uz tā jūs varat novietot TV pultis, grāmatas un žurnālus vai tējas tasi. Iegādājoties galdiņu, vairums cilvēku prāto, vai galdiņam jābūt augstākam vai zemākam par dīvānu. Jūs varat izvēlēties dīvāna roku balsta augstuma galdiņu, standartā tie ir 60 līdz 80 cm. Ideālā variantā galdiņam būtu jābūt 2 līdz 7 cm zemākam par jūsu dīvāna roku balstu. Šī it kā nelielā detaļa sniegs vairāk komforta, kad jūs sniegsieties pēc savas grāmatas.

Tā kā galdiņi ir dažādās formās un izmēros, jums jāizdomā, cik lielam jābūt jūsu galdiņam. Tas ir atkarīgs no platības, jūsu vajadzībām un tā, kā vēlaties to izmantot. Apskatiet vietu blakus jūsu dīvānam un atcerieties, ka dizainam vajag “elpot”. Atstājiet pietiekami daudz vietas ap galdiņu un, ja nepieciešams, izvēlieties mazāka izmēra galdiņu. Tam nav jāaizpilda visa platība, tā vietā izvēlieties gaisīgāka izskata zonu.

Galdiņi ir lielisks papildinājums, ja meklējat akcentus savai dzīvojamai istabai. Lai saprastu, cik platam jābūt jūsu galdiņam, izdomājiet, kā vēlaties to izmantot. Ja uz tā vēlaties novietot grāmatas, žurnālus vai lampu, galdiņa virsmai jābūt vismaz 55 cm platai. Dažiem galdiņiem ir arī papildus uzglabāšanas opcijas, piemēram, atvilktnes vai plaukti. Pirms apskatām nākamo daļu – galdiņa estētisko aspektu – mēs iesakām noskaidrot, kādam nolūkam galdiņš tiks izmantots.

Rask žurnalinius staliukus, kuriuos pamilsi

Mums patinka žurnaliniai staliukai, nes jie yra vieni iš kūrybiškiausių dekoravimo variantų. Jei galvoji, ar tavo žurnalinis staliukas turi derėti, tai nuspręsk atsižvelgdamas į atmosferą, kurią nori sukurti. Panagrinėkime formas, stilių ir spalvas.

 

Forma

Apvalūs žurnaliniai staliukai yra puikus pasirinkimas mažesnėms erdvėms ir daiktų laikymo poreikiams. Jie atrodo nuostabiai bet kokioje erdvėje ir puikiai tinka norint pridėti akcentą prie kėdės ar sofos be porankių. Be to, apvalios formos žurnaliniai staliukai gali subalansuoti kambario išvaizdą savo geometriniu stiliumi.

Kvadratinės formos žurnaliniai staliukai puikiai tiks norint parodyti tavo mėgstamą šviestuvą. Jie užtikrina daugiau vietos daiktų saugojimui ir tinka prie kampo, šalia sofos. Kvadratinės formos žurnaliniai staliukai taip pat yra ryškus akcentas svetainėje.

 

Stilius

Kalbant apie stilių, žurnalinio staliuko pasirinkimas yra gana didelis. Norint išvengti stilių maišalynės, pasidomėk savo esamu dizainu. Jei nori, kad tavo gyvenamasis plotas atrodytų minimalistiškai, kontrastui sukurti pridėk ryškų žurnalinį staliuką. Pasirink medinį ar betoninį, su dekoratyvinėmis detalėmis arba pjedestalo pagrindu. Gyvos spalvos paryškina erdvę ir sukuria nuostabius kontrastus.

Mažiau visada yra daugiau. Ypač tada, kai svetainėje yra dideli baldai, minkštos sofos ir raštuotos dekoracijos. Pirmenybę teik atviros erdvės atmosferai ir rinkis lygių linijų žurnalinį staliuką su plonomis kojomis. Nepamiršk maišyti ir derinti kelių žurnalinių staliukų ir taip išgauk stilingą tekstūrą. Rinkis neutralius tonus ir žaisk su peršviečiamomis medžiagomis.

 

Medžiaga

Norėdamas pasirinkti puikų žurnalinį staliuką, atkreipk dėmesį į kitus svetainės kambario stalus ir baldus. Jei nori subalansuoti masyvų medinį kavos staliuką, pasirink betono ar metalo žurnalinius staliukus. Kalbant apie tamsesnį kambarį, rekomenduojame akrilo arba stiklinius staliukus. Tokiu būdu, užtikrinsi lengvą, bet energingą savo erdvės vaizdą.

Marmuro apdaila yra estetiškai nesenstanti ir tinkamas pasirinkimas padėti gėrimams. Kiti medžiagų variantai yra stiklo ir akmens žurnaliniai staliukai. Norėdamas daugiau patrauklumo, išbandyk šiuolaikinius metalo derinius: varį ir aliuminį su medienos masyvu.

Žurnaliniai staliukai yra puiki dekoracija, kurioje dar ir telpa daiktai. Žaisk su skirtingomis spalvomis ir medžiagomis bei jas integruok į svetainės atmosferą. Vadovaukis mūsų paprastomis rekomendacijomis, kaip išsirinkti žurnalinį staliuką ir mėgaukis nauja stilinga detale.