Padomi ideālā atpūtas krēsla izvēlei

Pareizā atpūtas krēsla izvēlēšanās ir ļoti personiska un svarīga izvēle, jo tam jākļūst par vietu, kurā atpūsties pēc garas darba dienas. Lai padarītu izvēli nedaudz vieglāku, mēs esam sagatavojuši sarakstu ar ieteikumiem, kas palīdzēs izdarīt labāko izvēli! 

 

Ar ko sākt, izvēloties atpūtas krēslu 

Lai saprastu, kā izvēlēties atpūtas krēslu, mēs sāksim ar jūsu pašreizējā mēbeļu izkārtojuma apskatu. Sāciet ar telpas, kurā novietosiet atpūtas krēslu, mērīšanu. Vai jūs vēlaties radīt omulīgu stūrīti savā guļamistabā vai varbūt padarīt atpūtas krēslu par centrālo elementu jūsu dzīvojamā istabā? Krēsla izmēram perfekti jāiederas telpā. Lai to vienkārši pārbaudītu, izgrieziet no papīra krēsla izmēra formu un novietojiet to uz zemes. Ap to jāpaliek pietiekami daudz vietai, lai nerastos nospiedoša sajūta.

Bet kā izvēlēties to akcenta krēslu? Ja jūs meklējat krēslu, kas patiešām pievērsīs uzmanību, apdomājiet dažas lietas. Lasiet vairāk tālāk!

 

Atrodiet savu stilu

Pirmais solis – pārliecinieties, ka jūsu atpūtas krēsls perfekti iederēsies jūsu interjera stilā. Noskaidrojiet, kuri stili vislabāk piestāvēs jūsu patreizējam dizainam, vai radiet jauku kontrastu.

Atpūtas krēslu var izmantot, lai papildinātu interjera detaļas – bohēmas stila krēsls gaišā stūrī vai Chesterfield stila krēsls pie kamīna.

Ja priekšroku dodat eklektiskā stila tendencei, izvēlieties atpūtas krēslu, kas ir pilnīgi pretējs jūsu patreizējam interjera stilam. Industriāls atpūtas krēsls lieliski iederēsies lauku mājas dizainā, savukārt tauriņa formas krēsls istabai piešķirs romantisku noskaņu.

Jūsu atpūtas krēsla krāsas izvēlēšanās

Kad esat izlēmis, kādam mērķim krēslu izmantosiet, kādas formas un materiāla krēslu vēlaties, ir laiks apdomāt arī krāsu! Spēcīga krāsa krēslu padarīs par telpas centrālo elementu, savukārt neitrāla – papildinās pārējās mēbeles.

Ja vēlaties, lai atpūtas krēsls izceltos, mēs vēlamies sniegt ieteikumus, kā izvēlēties akcenta krāsu jūsu krēslam. Ņemiet vērā platību, apgaismojumu un grīdu. Izvēlieties kaut ko izteiksmīgu – foršu krāsu gaišākām telpām, blakus koka galdam vai neitrālas sienas. Atpūtas krēsls siltā tonī labāk iederēsies nelielā telpā, jo gaišie toņi palīdz padarīt telpu gaisīgāku. Šajā gadījumā jūs varat izmantot akcenta dekorus, lai liktu tam izcelties.

 

Atpūtas krēsla apdare

Iegādājoties jaunu atpūtas krēslu, ir svarīgi izvēlēties materiālu, kas derēs tieši jums.

  • Ja jums ir mājdzīvnieki, izvēlieties viegli tīrāmu audumu.
  • Ja jums ir bērni, priekšroku dodiet izturīgiem audumiem ar mazgājamiem spilveniem.
  • Āda ir ļoti eleganta izvēle. Kvalitatīva āda laika gaitā saglabā savu skaistumu.

Pārdomājiet visus veidus, kā jūsu atpūtas krēsls tiks izmantots. Citi materiālu varianti ir mīksti audumi, piemēram, lins vai poliesters. Vai jūsu jaunais atpūtas krēsls būs dzīvojamās istabas zvaigzne? Tad izvēlieties samtu vai vilnu.

Arī krēsla pamatne var papildināt tā izskatu. Tā kā iespējas ir neierobežotas, padomājiet par sava atpūtas krēsla ideālo kombināciju. Koka pamatne nodrošinās elegantu izskatu, savukārt metāla - labāk iederēsies modernā interjerā. Smagnējas kājas ir šarmantas, taču smalkas - iederēsies nelielā telpā ar bohēmas vai skandināvu stila noskaņu.

 

Padarīt atpūtas krēslu stilīgu

Pievilcīgai un mājīgai atmosfērai atpūtas krēsla atrašana ir tikai sākums. To padarīt stilīgu ir vitāla nepieciešamība. Kombinējiet to ar jauku kafijas galdiņu vai nelielu papildu galdiņu. Tas ir praktisks, turklāt tas pievērsīs uzmanību šim jaukajam atpūtas stūrītim.

Eksperimentējiet ar dažādām tekstūrām papildu dziļumam. Nebaidieties būt radošs un pievienot kontrastējošu pledu. Mājīgākai noskaņai izvēlieties bohēmas stila rakstu, ģeometriskas formas vai vilnas pledu.

Ja istabā ir pietiekami daudz vietas, kombinējiet savu atpūtas krēslu ar grīdas lampu. Apgaismojuma izmantošana noderēs ne tikai praktiskiem nolūkiem, bet arī radīs siltu un mājīgu izskatu.

Cenšoties atrast ideālo krēslu, cilvēki bieži vien domā, vai atpūtas krēslam jābūt saskaņotam ar dīvānu. Dažādas tekstūras un materiāli istabai piešķirs dziļumu, tādēļ eksperimentējiet ar lietām, kas it kā nesader. Ja dīvānam ir mazāk tekstūras, izvēlieties atpūtas krēslu ar jauku rakstu, lai paspilgtinātu telpu. Padariet materiāla izvēli jautru. Kombinējiet dažādus stilus un audumus, taču paturiet prātā kopējo tēlu.

Ar tik daudzām atpūtas krēsla idejām jūsu dzīvojamai istabai īstā krēsla atrašana var šķist sarežģīta. Lai veiktu labāko pirkumu, sekojiet mūsu ieteikumiem, kā izvēlēties īsto atpūtas krēslu. Tāpat mēs aicinām apskatīt mūsu atpūtas krēslu izlasi un atrast jūsu jauno krēslu.