Uzziniet, kā izvēlēties videospēļu krēslu

Ērts krēsls izmaina visu. Iespējams, ka jūs pavadāt garas darba dienas uz krēsla vai spēlējot savu mīļāko videospēli. Tas nozīmē, ka jūsu krēsla kvalitātei ir liela ietekme uz jūsu labsajūtu. Pareiza sēdēšanas poza ir svarīga vairākos apsektos, sākot ar veselības problēmām līdz pat jautri pavadītā laika daudzumam.

Tāpēc pareizā videospēļu krēsla izvēle var izmainīt jūsu kopējo spēlēšanas pieredzi. Krēsla izmērs, pielāgojamība, materiāls – jums ir jāpārdomā šīs detaļas, lai zinātu, kādu videospēļu krēslu meklēt. Mūsu pirkšanas ceļvedis jums sniegs visus nepieciešamos padomus.

 

Detaļas, kurām pievērst uzmanību, izvēloties videospēļu krēslu

Videospēļu krēsls nav tikai mēbele, kurai jānodrošina komfortu. Jauno tehnoloģiju dēļ mūsdienu videospēļu krēsliem ir īpašas funkcijas, kas spēlējot ļauj ērti pavadīt garas stundas. Tas ir iemesls, kādēļ videospēļu krēslu var savienot ar jūsu iecienītāko spēļu sistēmu ērtākai lietošanai. Tāpēc vispirms pārbaudiet sistēmu savienojamību.

Datorspēļu krēsls ir piemērots datorspēļu spēlēm, savukārt sacīkšu krēsls ir ērts videospēļu krēsls aizraujošām sacīkstēm. Lai piešķirtu papildu funkcionalitāti, sacīkšu videospēļu krēsli ir aprīkoti ar pedāļiem, stūri vai pārslēgšanas pogu.

No otras puses pjedestāla videospēļu krēslu var pacelt virs zemes lielākam komfortam. Videospēļu krēsls, kas šūpojas, ir ļoti populārs, ļaujot spēlētājam atpūsties un atlaisties.

Domājiet par komfortu

Šai būtu jābūt pirmajai lietai, par kuru domājat, izvēloties videospēļu krēslu. Garas spēļu stundas var radīt daudz spiediena uz jūsu muguru. Meklējiet ergonomiskas funkcijas, piemēram, jostas vietas balstu, regulējamu atzveltni un roku balstus, kakla balstu un izvelkamu kāju balstu. Dažus krēslus var pat atgāzt atpakaļ.

 

Videospēļu krēsls ir liels krēsls

Izmērs ir svarīgs vienmēr, izvēloties mēbeles. Videospēļu krēsli vienmēr ir diezgan lieli, salīdzinājumā ar parastajiem biroja krēsliem. Tiem ir augstuma un svara izmēri, taču atcerieties, ka tam jāietilpst jūsu istabā.

Vienlaikus pievērsiet uzmanību savam ķermeņa tipam. Pārāk mazs videospēļu krēsls radīs fizisku diskomfortu, savukārt pārāk liels neļaus izmantot jūsu spēlēšanas prasmes.

 

Ieguldiet kvalitatīvā materiālā 

Jums piemērots videospēļu krēsls ir tas, kurš nodrošinās maksimālu komfortu. Tam arī jābūt izturīgam un stabilam, sniedzot lielisku ķermeņa atbalstu, un jākalpo daudzus gadus. Domājot par materiāliem, nenovērtējiet par zemu krēsla pamatni. Tieši šī daļa noteiks atšķirību starp lētu videospēļu krēslu, kas nebūs tik izturīgs, un tādu, kurš kalpos ilgus gadus.

Iespējamie materiāli ir:

  • Āda – dabīgā āda ir mūžīga, izturīga un elpojoša, tādēļ krēsls saglabāsies vēss un nodrošinās tik ļoti nepieciešamo komfortu.
  • PU āda – lētāka par dabīgo ādu, PU āda ir noturīga pret noplūdēm un neizžūst pēc vairākām lietošanas reizēm.
  • PVC āda – PVC āda ir vēl viena salīdzinoši lēta opcija. Tā ir noturīga pret traipiem un ūdeni, turklāt tā pieejama dažādās krāsās.
  • Audums – daudz elpojošāks par ādu. Auduma videospēļu krēsls ir pieskārienam patīkams un laika gaitā neizstaipās.
  • Sietveida – sietveida krēsls ir viselpojošākais. Tas ir arī ļoti ērts. Taču atcerieties, ka sietveida krēsls nav tik viegli tīrāms, salīdzinājumā ar pārējiem materiāliem, tādēļ tas varētu izskatīties nolietojies ātrāk.

 

Kāds ir jūsu stils?

Īstā videospēļu krēsla atrašana nav vienkāršs uzdevums. Līdzās komfortam jums jānovērtē arī tā izskats. Tā joprojām ir mēbele, kurai jāiederas jūsu interjerā. Vairums krēslu pieejami dažādās krāsās, lai pieskaņotu to jūsu spēļu konsolei vai datoram. Citus videospēļu krēslus var personalizēt ar jūsu mīļāko krāsu shēmu, spēles tēmu un varoņiem. Nedaudz pameklējot, jūs noteikti atradīsiet savu sapņu videospēļu krēslu.

Pielieciet vēl nedaudz pūļu un izvēlieties krēslu ar iestrādātām funkcijām. Dažiem ir kāju balsti; citi koncentrējas uz jaunajām tehnoloģijām. Izmēģiniet iebūvētos skaļruņus un pat galvas balsta skaļruni. Ar tik daudzpusīgām opcijām ideālā videospēļu krēsla izvēle ir vien dažu klikšķu attālumā. Apskatiet mūsu lielisko videospēļu krēslu piedāvājumu zemāk. Lai spēle sākas!