Vannas istabas kategorijas


Vannas istaba ir jūsu personīgais patvērums, un tai jābūt stilīgai un ērtai. Pārveidojiet to, izmantojot mūsu vannas istabas mēbeļu iedvesmu. Ja vēlaties uzzināt, kādas mēbeles ietilpst vannas istabā, iegādājieties vannas istabas mēbeļu komplektus ir vienkāršs labojums. Pēc tam varat uzlabot savu telpu, izmantojot vannas istabas uzglabāšanas risinājumus, santehniku un piederumus. Populārajās tualetēs ir dubultās izlietnes un daudz glabāšanas vietas, tāpēc jūs varētu vēlēties apskatīt mūsu izvēli. Turklāt tādi mazi pieskārieni kā pūkaini dvieļi un jautri dušas aizkari rada lielu atšķirību. Gūstiet iedvesmu un izveidojiet savu oāzi!Vannas istabas kolekcijas


Vannas istaba ir vairāk nekā tikai funkcionāla telpa. Tāpēc mūsu vannas istabu kolekcijas ir liela daļa no jūsu vēlamā vannas istabas dizaina. Šeit jūs atradīsiet visu, kas nepieciešams jūsu vannas istabas dekorēšanai. Sākot ar spoguļa vai izlietnes skapjiem un beidzot ar veļas piederumiem, ir kaut kas atbilstošs visām vajadzībām. Mums ir arī daudz vannas istabas piederumu, kas izgatavots no pārstrādāta koka. Neaizmirstiet tādu svarīgu informāciju kā vannas istabas svari un personīgās higiēnas preces. Tāpēc uz priekšu, izbaudiet un izveidojiet savu ideālo vannas istabu!

Spoguļu skapji


Izlietņu skapji


Veļas plaukti


Veļas grozi


Pirts un pirts preces


Reģenerēti materiāli


Vannas istabas dekorēšanas padomi un idejas


Vai jums ir nepieciešams vairāk iedvesmas vannas istabai? Lieliski, mums ir dažas vannas istabas idejas, kas palīdzēs jums padarīt jūsu telpu zen sajūtu. Papildus vannas istabas mēbeļu komplektu un citu aksesuāru izpētei mēs piedāvājam lieliskus dekorēšanas padomus. Izpētiet mūsu populārākās interjera tendences un mūžīgos stilus, lai atrastu savu virziens. Tie var palīdzēt jums uzzināt, kā vannas istabas dizainam piešķirt personisku pieskārienu. Krāsainu flīžu, augu un sienu mākslas izvēle ir pareizais ceļš. Padariet savu vannas istabu par spa līdzīgu oāzi un atpūtieties stilīgi!

Krāsu ABC iekārtošanā

Krāsas piesaista acis, maina noskaņojumu un izceļ noteiktas detaļas jebkurā telpā.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Interjera stili

Pārlūkojiet mūsu stilu lapu, lai gūtu iedvesmu!

Atklājiet vairākkeyboard_arrow_right

Interjera tendences

Noskaidrojiet, kas ir modē interjera un dārza dizaina pasaulē.

Atklājiet vairākkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Mēs esam ļoti priecīgi redzēt, ka mūsu klienti izveido skaistas telpas ar mūsu produktiem un dalās tajos ar #sharemevidaXL. No satriecoša dārza dizaina līdz mājīgam mājas interjeram – mūsu klientu radošums ir patiesi iedvesmojošs. Arī jūs varat pievienoties mūsu kopienai un kopīgojiet savus vidaXL iedvesmotos dizainus. Svinēsim savu aizraušanos ar skaistām, ērtām dzīves telpām un iedvesmosim viens otru radīt vēl pārsteidzošākus dizainus!

Atklājiet visu