Modē tagad

Kamēr stili ir mūžīgi, tendences ir populāras

Noskaidrojiet, kas ir modē interjera un dārza dizaina pasaulē. Modernas mēbeles, krāsas, formas un vēl vairāk.

Balts un gaišs

Baltas un gaišas mēbeles, iekārtojuma idejas un satriecoši padomi, lai iekļautu šo trendu jūsu interjerā.

Apskatīt vairākkeyboard_arrow_right

Iegādājieties baltus un gaišus produktuskeyboard_arrow_right

Samts

Samts ir ļoti stilīgs, silts un izteiksmīgs materiāls. Apskatiet samta trendu un uzziniet, kā to iekļaut jūsu mājā.

Apskatīt vairākkeyboard_arrow_right

Iegādāties samta produktuskeyboard_arrow_right

Zelta akcenti

Padariet savu interjeru spožāku ar zelta krāsas akcentiem. Zelta akcentu trends palīdzēs radīt mūsdienīgu un modernu interjeru.

Apskatīt vairākkeyboard_arrow_right

Iegādājieties produktus ar zelta elementiemkeyboard_arrow_right

Arī modē

Iepazīstieties ar populārākajiem interjera dizaina trendiem 2022. gadā

Interjera dizaina tendences palīdz vairāk izprast mājas iekārtojumu. Harmonisks interjers seko konkrētam stilam. Savukārt tendences ir kā odziņa. Interjera tendences ir tik universālas, ka varat izmantot tikai nelielu detaļu akcentam, lai tā iederētos jūsu mājas stilā. Apskatiet mūsu padomus un ieteikumus, interjera idejas un vairāk interjera dizaina trendu 2022. gadam!

Aizņemieties iedvesmu no jaunākajiem interjera dizaina trendiem

Ja iekārtošanai jums nepieciešama palīdzība, apskatiet četras lielās interjera dizaina tendences , kuras nedrīkst palaist garām. Radiet eklektisku dzīvojamo istabu , kurā jutīsieties radošs un iedvesmots. Paspilgtiniet savas guļamistabas silto un mājīgo noskaņu ar pinumu un rotangpalmas trendu.

Smalkas detaļas padara mājas interjera dizainu īpašu. Apskatiet zelta akcentu trendu, tam noteikti jābūt jūsu ēdamistabā. Samta trendam nav nepieciešama iepazīstināšana. 2022. gada interjera dizaina tendences gaida, kad varēs jūs iedvesmot vēl vairāk.

Jaunākos dizaina trendus varat izmantot arī sava dārza, terases vai balkona pārveidošanai. Mēs runāsim par jaunākajiem materiāliem, mēbeļu dizainu un dekoriem, kas liks jūsu dārzam atšķirties. Vai jūs vēlaties iekārtot dārza bāru, taču nezināt, kas šobrīd ir modē? Šeit jūs atradīsiet labākos dārza mēbeļu dizainus un ieteikumus iekārtošanai. Rotangpalma ir ļoti moderna, bet kuras ir labākās rotangpalmas izmantošanas idejas? Ļaujiet sevi iedvesmot skaistas āra teritorijas iekārtošanā.

Iedvesma sapņu mājas radīšanai

Mūsu iedvesmas stūrītī atradīsiet lieliskus ceļvežus jūsu mājas pārvērtībām. Apskatiet populārākos interjera stilus un kā tos pārvērst mūsdienīga interjera idejās. Mēs koncentrējamies uz interjera stiliem un tendencēm, mēbelēm katrai telpai, interjera dizaina materiāliem un krāsu tendencēm. Sāciet tagad un paļaujieties uz vidaXL iedvesmas stūrīti, kas noderēs jūsu mājas iekārtošanai!