Modē tagad

Kamēr stili ir mūžīgi, tendences ir populāras

Noskaidrojiet, kas ir modē interjera un dārza dizaina pasaulē. Modernas mēbeles, krāsas, formas un vēl vairāk.

Klasiski greznā tendence

Piešķiriet savam mājas interjeram klasisku un vienmēr aktuālu noskaņu ar klasiski grezno tendenci. Apskatiet šo skaisto tendenci un atrodiet ideālās mēbeles un detaļas, lai to atveidotu savā mājā!

Iegādāties klasiski greznas mēbeleskeyboard_arrow_right

Piekrastes stila mājas tendence

Radiet skaistu un mierpilnu vietu ar piekrastes stila mājas tendenci! Uzziniet visu, kas par to jāzin, un atrodiet labākos mēbeļu risinājumus jūsu piekrastes noskaņas mājai!  

Apskatīt vairākkeyboard_arrow_right

Iegādāties piekrastes stila mēbeles keyboard_arrow_right

Neliela pilsētas balkona tendence

Mazs balkons, milzīgas iekārtošanas iespējas! Apskatiet aizraujošas idejas un mēbeļu risinājumus sava sapņainā un praktiskā pilsētas balkona iekārtošanai!

Apskatīt vairākkeyboard_arrow_right

Iegādāties mēbeles balkonamkeyboard_arrow_right

Ērtas rotangpalmas dārza mēbeles

Jūsu dārzs var būt visa gada brīvdienu vieta! Iedvesmojieties ar mūsu rotangpalmas dārza mēbelēm un aksesuāriem un iekārtojiet savu sapņu paradīzi!  

Apskatīt vairākkeyboard_arrow_right

Iegādāties rotangpalmas dārza mēbeles keyboard_arrow_right

Arī modē

   

Iepazīstieties ar populārākajiem interjera dizaina trendiem 2022. gadā

Interjera dizaina tendences palīdz vairāk izprast mājas iekārtojumu. Harmonisks interjers seko konkrētam stilam. Savukārt tendences ir kā odziņa. Interjera tendences ir tik universālas, ka varat izmantot tikai nelielu detaļu akcentam, lai tā iederētos jūsu mājas stilā. Apskatiet mūsu padomus un ieteikumus, interjera idejas un vairāk interjera dizaina trendu 2022. gadam!

Aizņemieties iedvesmu no jaunākajiem interjera dizaina trendiem

Ja iekārtošanai jums nepieciešama palīdzība, apskatiet četras lielās interjera dizaina tendences , kuras nedrīkst palaist garām. Radiet eklektisku dzīvojamo istabu , kurā jutīsieties radošs un iedvesmots. Paspilgtiniet savas guļamistabas silto un mājīgo noskaņu ar pinumu un rotangpalmas trendu.

Smalkas detaļas padara mājas interjera dizainu īpašu. Apskatiet zelta akcentu trendu, tam noteikti jābūt jūsu ēdamistabā. Samta trendam nav nepieciešama iepazīstināšana. 2022. gada interjera dizaina tendences gaida, kad varēs jūs iedvesmot vēl vairāk.

Jaunākos dizaina trendus varat izmantot arī sava dārza, terases vai balkona pārveidošanai. Mēs runāsim par jaunākajiem materiāliem, mēbeļu dizainu un dekoriem, kas liks jūsu dārzam atšķirties. Vai jūs vēlaties iekārtot dārza bāru, taču nezināt, kas šobrīd ir modē? Šeit jūs atradīsiet labākos dārza mēbeļu dizainus un ieteikumus iekārtošanai. Rotangpalma ir ļoti moderna, bet kuras ir labākās rotangpalmas izmantošanas idejas? Ļaujiet sevi iedvesmot skaistas āra teritorijas iekārtošanā.

Iedvesma sapņu mājas radīšanai

Mūsu iedvesmas stūrītī atradīsiet lieliskus ceļvežus jūsu mājas pārvērtībām. Apskatiet populārākos interjera stilus un kā tos pārvērst mūsdienīga interjera idejās. Mēs koncentrējamies uz interjera stiliem un tendencēm, mēbelēm katrai telpai, interjera dizaina materiāliem un krāsu tendencēm. Sāciet tagad un paļaujieties uz vidaXL iedvesmas stūrīti, kas noderēs jūsu mājas iekārtošanai!