Populārākie trendi: balts un gaišs

Nenovērtētais miera spēks

 

Ko balts nozīmē jums? Vispārējā izpratnē baltajam ir kas kopīgs ar tīrību, mieru un klasiku. Iekārtojot māju, mēs visi izvēlamies baltas lietas - mēbeles vai aksesuārus. Bet ko jūs domājat par pilnīgi baltu interjeru?

Baltais mūsu mājās nešaubīgi ir vienmēr aktuāla izvēle. Kā populārāko trendu daļa, balts un gaišs interjers piesaista mūsu uzmanību. Noskaidrosim, kā varam iekārtot telpu ar baltās krāsas un tās toņu palīdzību, kā arī apskatīsim darāmās un nedarāmās lietas šajā trendā.

 

 

Kā iekārtot baltu interjeru

Baltā krāsa der katrai istabai. Tā nodrošina mierīgu un viesmīlīgu atmosfēru. Baltais nozīmē arī tīrību un stilu, tieši tāpēc baltas virtuves ir ļoti populāras. Baltā krāsa piestāv ikvienai istabai, turklāt tā lieliski noder nelielā telpā, liekot tai izskatīties lielākai un gaišākai.

Taču vairums cilvēku baidās no balta interjera, domājot, ka tas liksies vēss un neomulīgs. Lai no tā izvairītos, ievērojiet svarīgāko noteikumu, izmantojot balto krāsu: baltās krāsas slāņi. Kombinējiet dažādas baltās krāsas nianses ar dabīgiem toņiem, lai radītu siltu un mājīgu sajūtu. Kā to izdarīt, paliek jūsu ziņā. Jūs varat izvēlēties baltas centrālās mēbeles un papildināt ar aksesuāriem citos toņos, lai padarītu izskatu omulīgāku. Vai izmantojiet neitrālus toņus lielākām mēbelēm un lieciet tām izcelties ar balto krāsu. Vienmēr centieties radīt harmonisku izskatu - tikai baltā krāsa nebūs gana.

 

 

Tekstūra ir viss 

Balta telpa, kas papildināta ar atbilstošām tekstūrām un krāsām, rada eleganci un bagātību. Lai izvairītos no vēsas noskaņas un iekārtotu telpu, kas ir mājīga un silta, izmantojiet bagātīgas tekstūras. Izvēle ir atkarīga no jūsu gaumes un stila, kuru vēlaties radīt. Balts noteikti piestāvēs jebkam!

Skandināvu stila izskatam izmantojiet dabīga koka mēbeles. Balts līdzās ķieģeļiem - krāsainiem vai baltiem - ir satriecoša kombinācija. Marmors pilnīgi noteikti izcelsies, pateicoties savai pilnīgajai tekstūrai. Papildiniet ar dažiem bagātīgiem audumiem, piemēram, vilnu, kokvilnu vai zīdu. Eksperimentējiet ar dažādām baltā nokrāsām un daudzpusīgajiem neitrālajiem toņiem omulīgai minimālisma atmosfērai.

 

      

Kontrastu spēks

Baltā ir spēcīga krāsa pati par sevi. Taču baltā trends neizslēdz šo pievilcību, bet gan bagātina ar skaistiem kontrastiem. Kombinējiet pelēkbaltu dīvānu ar krēmkrāsas paklāju un citiem aksesuāriem, bet neaizmirstiet piešķirt svaigumu ar zaļiem augiem. Tas jums ļaus radīt svaigu un viesmīlīgu dzīvojamo telpu.

Vairākas zilā nokrāsas pacels jūsu balto interjeru nākamajā līmenī. Vidusjūras izskats lieliski iederēsies modernā virtuvē ar unikālu brīvdienu noskaņu. Tāpat baltā krāsā ļauj rotaļāties ar apgaismojumu istabā. Papildiniet to ar caurspīdīgiem un metāliskiem spīdumiem. Balts interjers kombinācijā ar stikla, sudraba un zelta krāsas akcentiem kļūs par modernu vietu mieram.