Karstākā tendence: samts

Moderna elegance ar samta izskatu un sajūtu

 

Samts eksistē jau gadsimtiem. Nav nekāds pārsteigums, ka tas joprojām ir viens no populārākajiem interjera dizaina trendiem arī mūsdienās. Samts kā materiāls ir skaisti attīstījies no tumšas Viktorijas laika pievilcības līdz modernai estētikai kā to pazīstam šodien.

Labākā samta īpašība - tas iederas jebkur. Samts iederas jebkurā istabā, iekārtojumā, stilā vai mēbeļu veidā. Tas jums ļauj radīt drosmīgu dizainu ar izteiksmīgām mēbelēm, tāpat jūs varat izvēlēties smalkāku izskatu, izmantojot samta aksesuārus. Vēl samts jūs aicina eksperimentēt ar kontrastiem, lai radītu unikālu vizuālo pievilcību.

 

 

Izteiksmīgas mēbeles

Samts izceļas pats par sevi. Izmantojot samtu kā centrālo interjera dizaina elementu, tas rada izskatu, kā nekur citur. Atkarībā no iekārtojamās istabas izvēlieties samta mēbeli, kas piesaista uzmanību. Novietojot samta dīvānu dzīvojamā istabā, tas noteikti telpai liks mirdzēt. Jūs varat izvēlēties Chesterfield tipa samta dīvānu spilgtā krāsā vai minimālistisku dīvānu ar metāla kājām modernākam izskatam.

Samta gulta jūsu guļamistabu padarīs izsmalcinātāku. Ja vēlaties elegantu guļamistabas iekārtojumu, izvēlieties smalku dizainu vai atveriet telpu ar vienkāršām dizaina līnijām neitrālās krāsās. Mēs iesakām arī papildināt iekārtojumu ar samta atpūtas krēslu, lai radītu omulīgu vietu pēcpusdienas atpūtai. Samta pusdienu krēsli jūsu ēdamistabai piešķirs klasisku noskaņu. Jūs nosakāt vēlamo stilu, izvēloties modernu dizainu ar plīša samta tekstūru vai Viktorijas laika apdari no tumša samta.

 

 

Grezni aksesuāri

Ja lielas samta mēbeles nav jūsu gaumē, savu dzīvojamo telpu varat padarīt skaistāku ar samta aksesuāriem. Ideālie samta aksesuāri ir tie, kas atbilst jūsu vēlmei papildināt savu māju ar romantisku gaisotni. Savu guļamistabu jūs varat papildināt ar samta naktsskapīšiem vai kājgaļa solu.
Samta pufi un kājsoliņi ir ļoti stilīgi un ērti, tādēļ lieliski piemēroti jebkurai dzīvojamai istabai - neatkarīgi no tās stila. Vēl viena izteiksmīga detaļa - samta kafijas galdiņš. Šis ir diezgan unikāls veids, kā radīt patīkamu noskaņu jūsu dzīvojamā istabā. Ja neesat pārliecināts par samta aksesuāriem savā iekārtojumā, mēs iesakām izmantot samtu logu dekorēšanai. Samta aizkari telpai piešķirs dziļumu, savukārt mazāki elementi, piemēram, spilveni vai lampu abažūri noteikti papildinās interjeru ar bagātīgu tekstūru.

 

      

Dramatiskas krāsas vs. maigu krāsu paletes

Atgriežoties pie klasiskā samta pielietojuma, mēs pamanām izteiksmīgas un dramatiskas krāsas ar spīdīgām pogām vai kontrastējošām šuvēm. Jūs varat izvēlēties dārgakmeņu toņa samtu tumši zaļā, tumši zilā vai vīnsarkanā krāsā, lai to padarītu pamanāmāku. Mūsdienīgā pieeja interjerā mūs iedrošina samtu izmantot izsmalcinātākā veidā. Izvēlieties rozā, pīles olu zaļo vai pat balto samtu, lai savai mājai piešķirtu maigu un rotaļīgu noskaņu. Neuztraucieties par gaišākām krāsām, šīs mēbeles varēsiet izmantot ilgu laiku, izvēloties samtu, kas apstrādāts pret noplūdēm un ilgai kalpošanai.