Karstākās tendences: jaukie pinumi un rotangpalma

Novērtējiet dabīgos materiālus, kas jebkuru vietu padarīs glītāku

 

Ievērojami trendi pārsteidz savā vienkāršībā, radot viegluma sajūtu. Pinumu un rotangpalmas trendam piemīt spēcīga vizuālā izteiksmība, kas jūsu mājā ienes dabīguma noskaņu.

Tas ir organisks, stilīgs un iederas jebkurā telpā, jebkurā stilā, iekštelpās un ārā. Rotangpalma priecēs acis jebkurā veidolā - sākot ar nelielu aksesuāru, kas telpai piešķir dzīvīgumu, līdz pat izteiksmīgām mēbelēm, kas noteikti pievērsīs uzmanību.

 

 

Krāsu vadlīnijas - maigas un nomierinošas

Rotangpalmas trends jūsu mājai piešķirs izsmalcinātu noskaņu. Pateicoties tā krāsu paletei, pinumi rada svaigu, siltu un viesmīlīgu atmosfēru, lai arī kur jūs to izmantotu. Rotangpalmas (dabīgas vai mākslīgas) nude krāsas toņi piešķir dziļumu caur vienkāršību, kad tos izmanto ar svaigi baltiem, viegli pelēkiem vai maigi bēšiem toņiem. Noteikti papildiniet tos ar zaļiem akcentiem, lai ielaistu dabu iekštelpās un liktu jums apstāties un atpūsties.

 

 

Kombinējiet tekstūras

Pinumu un rotangpalmas trends izceļas ar savu universalitāti, tas ir viegls un ļoti izturīgs. Pinums ir aušanas veids, savukārt rotangpalma pati par sevi ir dabīgs materiāls. Mūsdienās bieži tiek izmantota mākslīgā rotangpalma, jo tā ir videi draudzīgāka. Līdz ar citiem dabīgiem materiāliem, piemēram, džuta vai bambuss, arī pinumi izceļas un rada mājīgo noskaņu, kuru meklējat.

 

      

Piemērots iekštelpām un āra teritorijai

Pinuma un rotangpalmas mēbeles ir lieliska izvēle, iekārtojot arī āra teritoriju. Tās radīs harmonisku zonu, kas līdzsvaros āra dzīvīgumu ar iekštelpu mājīgumu. Izvēlieties rotangpalmas mēbeļu komplektu maltītēm vai atpūtai, papildiniet to ar spilveniem un stilīgiem plediem papildu komfortam un krāsainam akcentam.