Populārākās tendences: Eklektisks

Kāmēr stili ir mūžīgi, tendences ir populāras

 

Tas ir izteiksmīgs, bagātīgs un pilnīgi noteikti uzmanību piesaistošs. Taču vairāk par visu - šodien tas ir visur. Eklektiskais trends ir viena no populārākajām pieejām interjera dizainā. Taču ar neapbruņotu aci šis trends izskatās kā kārtīgs haoss.

Eklektiskais trends piedāvā unikālu estētiku. Tā pamatā ir dažādu stilu mēbeles, nesaderīgi raksti un pārsteidzoša krāsu palete. Papildinot ar izteiksmīgām mēbelēm un rafinētu apdari, jūs radīsiet pārsteidzošu sajūtu harmoniju.

 

 

Izveidojiet savu eklektisko krāsu paleti

Lai sasniegtu bagātīgu, taču harmonisku eklektisko noskaņu, jums jākoncentrējas uz vienu galveno ideju: izvēlieties izteiksmīgu akcenta krāsu un padariet to piezemētāku ar jaukiem neitrāliem toņiem. Nebaidieties eksperimentēt ar krāsu slāņiem papildu dziļumam. Tādējādi jūs radīsiet stipru krāsas pamatni, kas ļaus saskaņot rakstus. 

 

 

Pareizs formu un materiālu pielietojums

Eklektiskais stils ir par tekstūrām un periodu un stilu kombinācijām. Izmantojiet modernas mēbeles ar tīrām dizaina līnijām un kombinējiet tās ar lielākām vai vintāžas stila iedvesmotām mēbelēm. Vēlamajai atmosfērai izmantojiet dažādus materiālus, kas izceļ viens otru. Marmors vai stikls lieliski papildinās greznus audumus, piemēram, samtu vai ādu. Noteikti izmantojiet apdrukas, tās varat izmantot tapetēm, grezniem paklājiem vai aksesuāriem šarmantam ritmam un atkārtojumam. 

 

      

Neaizmirstiet par centrālajām mēbelēm

Vai mēs jau pieminējām, ka eklektiskajam dizainam jāizceļas? Izmantojiet dažas spēcīgas lietas, kas pievērsīs uzmanību. Pārdomājiet savas istabas izmēru un uzdrošinieties eksperimentēt. Uzmanības centrā var būt kāds mākslasdarbs, dekoratīvs priekšmets vai drosmīga mēbele.