Bohēmiskais interjera stils

Krāsains un eklektisks interjers ar personisku noskaņu

 

Bohēmisks interjers liks jums justies kā brīvdienās, atrodoties savā mājā. Šis interjera dizaina stils ir košām krāsām, dabīgiem materiāliem, tekstūrām un izteiksmīgiem rakstiem pārpilns. Tāpat tas ir lieliski piemērots, ja vēlaties izmantot lietas, ko esat atvedis no saviem ceļojumiem. Ja vēlaties dot brīvību savam radošumam: bohēmiskais stils ir kā radīts jums!

 

Apskatīt visas bohēmiskā stila preces

 

Spilgtas krāsas un izteiksmīgi raksti

Krāsu un rakstu pielietojums bohēmas stila interjerā ir ļoti nozīmīgs. Tas ir eklektisks stils, kurā iederas jebkas. Nebaidieties no negaidītām kombinācijām! Zemes toņus bieži kombinē ar dārgakmeņu toņiem un spilgtiem metāliem kā akcentējošām krāsām. Tapetes ar izteiksmīgu rakstu, paklāji, dekoratīvie spilveni un pledi ļaus jūsu personībai tapt redzamai. Ja vēlaties, lai jūsu interjers ir patiešām bohēmisks, papildiniet savu dzīvojamo telpu vai guļamistabu ar gobelēnu.

 


 

 

 

Bohēmas stila mēbeles un aksesuāri

Nav divu vienādu bohēmas stila interjeru. Šis ir ideāls stils, ja vēlaties radīt kaut ko unikālu. Bohēmas stila mēbeles ir izgatavotas no dabīgiem materiāliem, piemēram, rotangpalmas, bambusa, klūgām, džutas, sizala un pārstrādāta koka. Šis stils ļauj atkal un atkal iejusties ceļojumos, kuros esat bijis, izvietojot atvestos suvenīrus jaukā skapītī vai uz papildu galdiņa.

 

 

Apskatīt visas bohēmiskā stila preces

 

 

 

Skatīt visus 2022. gada stilus