Skandināvu interjera stils

Viegls, dabīgs un vienmēr aktuāls

 

Skandināvu interjeram jābūt vienkāršam, praktiskam un gaišam. Minimālisms ir nozīmīgs skandināvu stila elements, tomēr tas nekad nav garlaicīgs, bet gan silts un viesmīlīgs. Šim interjera stilam ir stipra saikne ar dabu, kuru var redzēt materiālu un tekstūru kombinācijās. Ar šo stilu jūs jutīsieties kā mājās, tiklīdz ieiesiet istabā.

 

Apskatīt visas skandināvu stila preces

 

Mājīgs skandināvu interjers

Prātā jāpatur daži padomi un ieteikumi, lai radītu tipisku skandināvu stila mājīgo atmosfēru. Pirmkārt, atcerieties, ka ne visam ir jābūt baltam. Izmantojiet balto kā pamatu un papildiniet to ar dabiskām krāsām, piemēram, melnu, pelēku un pasteļtoņiem un daudziem augiem kā krāsainu elementu. Silto mājīgumu radīs daudz koka mēbelēs un grīdā, papildinot tos ar dažādām tekstūrām paklājos, pledos, spilvenos un mēbeļu apdarē, kas iederas krāsu paletē.

 

 

 

 

 

Ielaidiet gaismu

Skandināvu stila interjers ir viegls un gaišs. Tā kā tas radies Skandināvijā, kur ziemas ir garas un tumšas, ir ļoti svarīgi ielaist telpās iespējami vairāk gaismas. Ja jūsu telpās nav lielu logu, centieties novietot gaismas avotus stratēģiski, lai gūtu maksimālu labumu. Tāpat jūs varat izmantot spoguļus, lai atstarotu gaismu.

 

 

Apskatīt visas skandināvu stila preces

  

 

 

Skatīt visus 2021. gada stilus