Atrodiet mieru savā āra svētnīcā ar mūsu Mierpilnā dārza tendenci. Uzziniet, kā izveidot skaistu patvērumu no ikdienas steigas.

 

3 iemesli, lai iemīlētu Mierpilna dārza tendenci

Ļaujiet parādīt, kā vienkārši uzlabot jūsu āra teritoriju. Mūsu padomi palīdzēs atklāt jūsu dārza neredzēto skaistumu.


@krusia_domatorka

Iekārtojiet savu oāzi stilīgi

1 / 3

No ērtiem sauļošanās zviļņiem līdz skaisiem mēbeļu komplektiem, mūsu āra mēbeles pārvērtīs jūsu dārzu stilīgā vietā. Vienkārši atlaidieties un baudiet savu brīvo laiku svaigā gaisā!

@grzesiowydom

Rotājumi, kas izceļas

2 / 3

Ļaujiet savam dārzam rotaļāties ar krāsām, mirdzumu un mieru. Apskatiet mūsu dzīvīgos paklājus, teksturētos spilvenus un mirdzošās lampas!

@helene_mara

Zen faktors

3 / 3

Zen stāvoklis ir jūsu zaļās zonas atslēgas elements. Lai iedvesmotu uz lēnāku dzīvi, izvēlieties mākslīgos augus, saulessargu ēnai vai pat nomierinošu strūklaku kā centrālo elementu.

 

Svarīgi elementi jūsu zen dārzam

Atjaunojiet savu dārza oāzi ar mūsu stilīgajiem elementiem! Izvēlieties no rāmām ūdens strūklakām, ērtiem sēdekļiem, mēbeļu komplektiem un stilīgiem rotājumiem, lai jūsu āra svētnīca būtu ērta un moderna.


Aktuālās tendences
+ 13 opcijas
25,99 €

Iekļ. PVN

€ 11,76 /m²

-10% Aktuālās tendences
197,99 €

Iekļ. PVN


 

5 labākie stila padomi jūsu mierpilnajam dārzam

  1. Izvēlieties ērtas un jautras sēdvietas: dodiet priekšroku mīkstiem matračiem vai stilīgiem šūpuļtīkliem, lai radītu viesmīlīgas atpūtas vietas jūsu dārzā.
  2. Izvēlieties dabu: mēbeles, kas izgatavotas no koka vai rotangpalmas, iekļausies dabā un pastiprinās jūsu āra teritorijas rāmo noskaņu.
  3. Gudri izmantojiet savas mēbeles: izkārtojiet mēbeles dažādos veidos, kas atbilst dažādām darbībām, sākot ar viesu uzņemšanu un beidzot ar klusuma baudīšanu.
  4. Izveidojiet ēnu: papildiniet savu āra teritoriju ar pergolām, saulessargiem vai nojumēm, lai nodrošinātu ēnu un ērti baudītu dārzu visu dienu.
  5. Personalizējiet: piešķiriet savu unikālo stilu ar dekoratīviem spilveniem, plediem vai āra paklājiem mierīgās krāsās, lai izveidotu zen stāvokli savā dārzā.

 

Smelieties iedvesmu no mūsu klientu rāmo dārzu idejām

Rotaļīgi dārza rotājumi jūsu zen svētnīcai

 

Atrast vairāk iedvesmas