Black Friday 2021

Arī šogad mēs esam izvēlējušies labākos Black Friday piedāvājumus tieši jums vietnē vidaXL. Black Friday notiek 26. novembrī, savukārt Black Friday nedēļas nogale turpinās līdz pat Kiberpirmdienai, 29. novembrim.

Tā kā neviens nespēj pretoties labiem pirkumiem, mēs priecājamies, ka Melnā piektdiena ir atradusi ceļu no ASV uz citām valstīm, ieņemot savu vietu visā pasaulē jau daudzus gadus. Daudzi fiziskie un tiešsaistes veikali piedalās šajā atlaižu festivālā un cenšas jums nodrošināt labākos Black Friday 2021 piedāvājumus.

 

Black Friday rašanās stāsts

Amerikas Savienotajās Valstīs nākamā piektdiena pēc Pateicības dienas ir īstais brīdis, lai atrastu labākos piedāvājumus un atlaides. Tas ir arī trakā Ziemassvētku iepirkšanās perioda sākums, kad cilvēki gaida pie veikalu durvīm jau pirms to atvēršanas, lai tikai saņemtu labākos piedāvājumus. Melnā piektdiena atsaucas uz pārpildīto satiksmi dienā pēc Pateicības dienas, kad visi Amerikas Savienotajās Valstīs dodas meklēt labākos atlaižu piedāvājumus.

pārpildīts tirdzniecības centrs

Ieteikumi Black Friday izpārdošanai

Esiet gatavi! Lielā cilvēku pieplūduma dēļ ir neiespējami doties uz veikalu, lai tikai apskatītos piedāvājumus. Lai tiktu pie labākajiem Black Friday piedāvājumiem, nepieciešama plānošana. Tāpat ir arī ar vidaXL Black Friday.

  • Pārliecinieties, ka esat pirmais, kas uzzin par 2021. gada Black Friday piedāvājumiem, piesakoties mūsu jaunumu e-pastu saņemšanai, kā arī sekojot mums Facebook un Instagram sociālajos tīklos. Mēs dalīsimies ar visiem mūsu Black Friday piedāvājumiem, un jūs turpināsiet saņemt īpašos piedāvājumus arī pēc Black Friday 2021 izpārdošanas.
  • Tāpat jūs varat izveidot savu vēlmju sarakstu, ievietojot iepirkumu grozā produktus, kurus vēlētos iegādāties, vēl pirms Melnā piektdiena sākusies un ievadot atlaižu kodi, tiklīdz tas ir zināms. Mājaslapā vidaXL jūs atradīsiet plašu piedāvājumu klāstu, piemēram, mēbeles, instrumentus, sporta preces un rotaļlietas.
  • Pieturieties pie sava budžeta! Lai gan Melnā piektdiena ir īstais brīdis, lai vislabāk izmantotu savu naudu, neaizmirstiet par savu budžetu un plānojiet pirkumus uzmanīgi.

 

Ietaupiet tiešsaistē ar Black Friday piedāvājumiem

Pēdējais gada mēnesis bieži vien ir arī dārgākais, tādēļ iepirkšanās izpārdošanas laikā ļaus ietaupīt naudu. Melnā piektdiena ir īstais brīdis, lai iegādātos, piemēram, sporta preces, instrumentus, mēbeles vai Ziemassvētku dāvanas. Iepērkoties tiešsaistē, jums nav jācīnās ar tūkstošiem cilvēku, kas vēlas iegādāties to pašu preci. Jūs protams nedrīkstat kavēties, taču jūs varat veikt pirkumus pidžamā un neizejot no mājas. Daudzi veikali piedāvā arī Kiberpirmdienu (pirmdiena pēc Melnās piektdienas) vai pat veselu Black Friday nedēļas nogali. Neaizmirstiet apmeklēt mūsu piedāvājumu lapu jaunāko piedāvājumu un atlaižu apskatam.

iepirkšanās tiešsaistē

Nepalaidiet garām vidaXL Black Friday piedāvājumus

26. novembrī jūs atradīsiet jau pirmos īpašos vidaXL piedāvājumus. Tādēļ apmeklējiet mūsu internetveikalu, kā arī neaizmirstiet par mūsu jaunumu e-pastiem! Būtu žēl, ja jūs palaistu garām šos lieliskos piedāvājumus. Piektdienā, 26. novembrī, izpārdošana sāksies un turpināsies līdz Kiberpirmdienai, 29. novembrim. Daudz iespēju, lai iepirktos un iegādātos jūsu iemīļotos produktus ar atlaidi