Atslēgties
Jūs esat atslēdzies.
Turpināt
Pateicamies par Jūsu reģistrāciju!
Pārbaudiet savu e-pastu, pēc īsa brīža Jūs saņemsiet savu unikālo kupona kodu!
PATEICAMIES PAR JŪSU IZRĀDĪTO INTERESI MŪSU JAUNUMU SAŅEMŠANĀ

Lūdzu, uzspied uz saites, kuru mēs Tev nosūtījām uz e-pastu. Paldies!

Lai saņemtu savu kupona kodu, lūdzu uzklikšķiniet uz saites apstiprinājuma vēstulē, kas nosūtīta uz Jūsu e-pastu.

Aizvērt
SNIEDZ SAVU ATSAUKSMI

Kafijas Galdi

Kārtot pēc:
Pārdotākās preces
Cena:
filtrs
Skatīt Vairāk
Ups, diemžēl tevis meklētais produkts vairs nav pieejams. Te atradīsi līdzīgus produktus.

Izvēlies unikālo kafijas galdiņu

Kafijas galdiņš ir lielisks veids, kā vienkārši mainīt savu interjeru. vidaXL piedāvā iegādāties dažādus unikāla dizaina galdiņus, turklāt mūsu veikalā pieejams ļoti plašs kafijas galdiņu klāsts, lai tu varētu izvēlēties tieši savai mājai atbilstošāko!

Mazie galdiņi ir ļoti svarīga dzīvojamās istabas mēbele. Tie ir ne tikai ļoti praktiski un dekoratīvi, bet arī bieži kalpo kā centrālais interjera elements. Tā kā kafijas galdiņš bieži tiek novietots istabas vidū, svarīgi izvēlēties tieši tavam interjera atbilstošāko galdiņu. Tā ir lieliska vieta, kur novietot dzērienus, ēdienus, žurnālus un avīzes glabāšanai, kā arī uz tiem var ērti nolikt TV pultis, kamēr baudat savu mīļāko TV pārraidi.

Kafijas galdiņi internetā

Ja vēlies iegādāties kafijas galdiņu, tev vairs noteikti jādodas uz mēbeļu veikalu, jo tu vari iegādāties kafijas galdiņu internetā. vidaXL interneta veikals piedāvā brīnišķīgu kafijas galdiņu klāstu. Izvēlies galdiņu ar īpašu dizainu un pārsteidz savus viesus! Tu vari iegādāties gan apaļas formas kafijas galdiņu, kas piešķirs interjeram maigu noskaņu, gan arī pārstrādāta koka kafijas galdiņu, kas tavam interjeram piešķirs skarbāku noskaņu. Šo galdiņu dažādās krāsu nianses piešķir mēbelēm īpašu unikalitāti, savukārt dzelzs kājas – industriālu noskaņu. Mēs piedāvājām mēbeles arī īpaši mūsdienīgiem interjeriem, piemēram, spīdīgus taisnstūra formas galdiņus.

Kafijas galdiņu dažādība

Ja nevari izvēlēties starp diviem kafijas galdiņiem, iegādājies abus! Jaunākās interjera tendences ļauj kombinēt vairākus mazus galdiņus. Izvēloties dažādas formas un krāsas kafijas galdiņus, tavs interjers iegūs unikālu noskaņu. Ja vēlies, vari iegādāties arī lielu kafijas galdiņu un papildināt to ar tā paša materiāla mazo galdiņu. Iegādājies kafijas galdiņu internetā, jo tas ir ērti, vienkārši un izdevīgi!

PIETEIKTIES JAUNUMIEM
checkmark

Ekskluzīvi piedāvājumi mūsu biedriem

checkmark

Izpārdošanas preces

checkmark

Jaunumi un tendences

checkmark

Saņem 5€ atlaidi**

vidaXL ciena jūsu privātumu
*Reģistrācijas atcelšana ir iespējama jebkurā brīdī
**tērējot €100 vidaXL produktos