. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Labākie dārza aksesuāri

 

 

Laika pavadīšana ārā vasarā ir labākais veids, kā izbaudīt šo aizraujošo sezonu. Ja jums ir dārzs, ir svarīgi to iekārtot tā, lai jūs maksimāli varētu baudīt laika pavadīšanu tajā. Līdz ar nepieciešamajām dārza mēbelēm, ir vēl dažas lietas, par kurām būtu jāpadomā. Izlemiet, ko vēlaties darīt ar savu āra teritoriju, un apskatiet atbilstošos aksesuārus. Mēs esam apkopojuši labākos dārza aksesuārus un ieteikumus perfektam laikam ārā.

 

Pirmkārt, komforts

Atpūta vai maltītes saulē ir labākais, taču kā ar šīm karstajām dienām? Neļaujiet saulei izbojāt jautrību un pasargājiet sevi no kaitīgajiem UV stariem. Šeit ar aukstiem dzērieniem un saldējumu nebūs gana.

Gudrākā izvēle būtu saulessarga iegāde. Atkarībā no jūsu āra teritorijas specifikas jūs atradīsiet lieliskus risinājumus patīkamiem un atvēsinošiem saulessargiem. Uz balkona iederēsies saules aizsargs, balkona aizslietnis vai pat kāda neliela nojume. Ja jums ir dārzs, mēs iesakām saulessargu vai nojumi. Lai arī kurš risinājums iederēsies jūsu āra teritorijā, tas ļaus arī stilīgi papildināt iekārtojumu. Tādēļ vasarīgai noskaņai izvēlieties no spilgto krāsu saulessargiem.

 

  This high-quality parasol with a banana leaf roof is perfect to filter out harmful UV rays, and protect you from the sun in the garden, or on the terrace or patio. It can also be used for exhibitions, bars or restaurants.  This 3-tier garden parasol is the perfect choice to protect you from both the harmful UV rays and the moisture in your patio, terrace or garden.

 

Izmantojiet platību gudri

Dārza iekārtošanā svarīgākais ir funkcionalitāte. Vislabāk būtu iegādāties skaistas un ļoti praktiskas preces. Tā kā dārzs nozīmē daudz un dažādas aktivitātes, jums jāizvairās no nekārtības. Lai viss būtu tīrs un kārtīgs, mēs iesakām izmantot mantu kastes. Tās skaisti izskatās, nodrošina daudz vietas uzglabāšanai un tās var izmantot kā elegantu sēdvietu.

Dārzkopības instrumentiem lieliski piemērots būs šķūnis. Sienas plaukti ir gan praktiski dažādu lietu uzglabāšanai, gan dekoratīvi. Jūs pat varat radīt jauku dekoru, glabājot malku – efektīvi kārtīgai malkas glabāšanai. Papildiniet dārzu ar pāris špaleru augu kastēm, kur audzēt savus stādus vai zaļumus, vienlaikus piešķirot dārzam svaigu izskatu.

 

Jautrība dārzā

Ja jūsu dārzs būs iekārtots pareizi, lielākā jautrība nebūs jāmeklē ārpus mājas. Izbaudiet jaukas pusdienas ar ģimeni, sarīkojiet vakariņas saviem draugiem. Iegādājieties grilu, kas ļaus pārsteigt ar jūsu kulinārijas prasmēm, vai bāra mēbeļu komplektu ar taburetēm vasaras kokteiļu vakariem draugu lokā.

Aiciniet savus bērnus pavadīt laiku ārā, aizmirstot par ekrāniem. Uzstādiet rotaļu laukumu vai svinību telti, kas viņus pasargās rotaļu laikā. Ja jūs vienkārši vēlaties atpūsties, mēs iesakām šūpuļtīklu vai šūpoles – lieliska izvēle pieaugušajiem un bērniem.

 

      

 

Jūs esat pelnījis skaistu dārzu

Skaists dizains iederas arī jūsu dārzā, ne tikai interjerā. Tādēļ jums vajadzētu padomāt par to, kas liks jūsu āra teritorijai izskatīties labāk. Nebaidieties papildināt savu dārzu ar aksesuāriem. Izmantojiet dekoratīvos spilvenus un eksperimentējiet ar krāsām. Papildu mājīgumu dārzam piešķirs paklājs, savukārt atmosfēru radīs āra apgaismojums. Šādā veidā jūs dārzā gribēsiet pavadīt vairāk laika, turklāt apgaismojums radīs nomierinoši noskaņu.

 

   Give your interior a modern and natural touch with our jute handwoven area rug!   These cushion covers are suitable for the cushions with a size of up to 40 x 40 cm. They instantly make a striking addition to interior.

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .