Brīnišķīga sienu apdare bērnu istabām

Interjers · 1. Jūnijs 2022

Kā jūs raksturotu ideālo bērnistabu? Saskaņā ar populārākajiem bērnu guļamistabu dizainiem, šai istabai ir jābūt skaistai un mājīgai vietai, kur jūsu bērns jūtas ērti, radoši un mierīgi.

Guļamistabai ir jāiedvesmo jūsu bērna iztēle un radošums ar gudru un sapņainu bērnistabas sienu apdari, kā arī ar atsevišķām zonām atpūtai, rotaļām un mācībām. Ja šaubāties par to, kā izdaiļot jūsu bērna istabas sienas, ziniet, ka jūs varat izmantot tās kā tukšus audeklus jautra un oriģināla dizaina, kas atspoguļo viņu personību, izveidošanai.

Mēs esam apkopojuši skaistu bērnu istabas sienu apdares ideju izlasi, lai palīdzētu jums izveidot ideālo guļamistabas sienu apdari. No noderīgām idejām par bērnistabas sienu krāsošanu vai apdari līdz instrumentu sarakstam, kas palīdzēs jums to paveikt, mēs palīdzēsim jums izveidot brīnišķīgas guļamistabas sienas, kas patiks jūsu bērnam.

 

bybinsiemodified

bybinsie (Instagram)Kā izdaiļot bērnistabas sienas?


Mēs apsolījām jums dažas lieliskas idejas bērnu istabas sienu dizainam, bet pirms sākam, apskatīsim šī procesa posmus.

  • Gūstiet idejas no sava bērna unikālās personības. Viņu iecienītākās filmas, spēles vai pasaku varoņi, kā arī viņu krāsu izvēle var kalpot par iedvesmu, kā izrotāt bērnu istabas sienas.

  • Paskatieties uz telpu, ar kuru strādājat. Apsveriet telpas izmērus, dienas gaismas daudzumu un visas citas praktiskās detaļas, piemēram, gultas atrašanās vietu vai zonu mājas darbu izpildei. Šie ir svarīgi aspekti, kas ietekmē bērnu istabas sienu apdares veidu, ko izvēlēsieties. Piemēram, ja jūsu bērnam patīk tumši toņi, bet telpā nav pietiekami daudz gaismas, tā vietā, lai nokrāsotu vienu akcenta sienu, jūs varat izvēlēties gaišu krāsu sienām un iestrādāt sienas mākslas darbu bērna mīļākās krāsas paletē.

  • Padariet to par jautru projektu un ļaujiet bērnam palīdzēt ar bērnu istabas sienu dizainu. Kopā izlemiet par dizainu, izvēlieties krāsu vai sienas dekoru, kas jums abiem patīk, un iedrošiniet bērnus palīdzēt guļamistabas dizaina radīšanā.

 

isabelaskmodified

isabelask (Instagram)


Bērnu istabas sienu dizains: krāsotas sienas, tapetes vai kas cits?


Labākais veids, kā izveidot radošu bērnu istabas sienas dekoru, ir tai pievienot tekstūru un bērniem draudzīgas krāsas. Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir uzstādīt 3D sienas paneļus, kas nodrošina dziļumu jebkurā telpā. Jūs varat izvēlēties ģeometriskos paneļus un eksperimentēt ar apgaismojumu - pareizi novietotas lampas radīs burvīgu efektu, kas patiks jūsu bērnam.

Bērnistabas tapetes vai sienas gleznojumi ir interesants veids, kā bērna guļamistabā ienest krāsas un jautrus rakstus. Jūs varat izvēlēties tos, kas aizraus jūsu bērnu, piemēram, tādu, kas ietver Disney vai Marvel varoņus, ienesot fantāziju pasauli jūsu bērna guļamistabā!

No otras puses, ja jūs interesē personalizētākas telpas dizains, jūs varat apskatīt dažas radošas idejas jūsu bērna istabas sienu apgleznošanai. Akcenta siena varētu būt labs risinājums, jo īpaši, izvēloties jūsu bērna mīļāko toni, kas arī izceļ mēbeļu dizainu. Lai papildinātu istabas izskatu, jūs varat izmantot skaistu bērnu istabu sienas mākslu, kam vajadzēs daudz stilīgu priekšmetu.

 

nat_kowa

nat_kowa (Instagram)

 

esramakine_

esramakine_ (Instagram)


Radoša bērnistabas sienu māksla


Vai mēs jau minējām, ka iespējas radīt fantastisku bērnu istabas sienu mākslu ir bezgalīgas? Piemēram, burvīgās un izgudrojumu pilnās kolāžas. Iegādājieties rāmjus un pakariniet visu, kas patīk bērnam - no personiskām bildēm līdz dabas ainavām un iecienītākajiem tēliem. Jūs varat arī piekārt kādu makramē tehnikas sienas dekoru vai jebkuru citu DIY rotājumu, kuru jūs un jūsu bērns varat radīt kopā, lai piešķirtu jūsu bērnistabas sienas mākslai siltāku atmosfēru.

Jūs pat varētu izmantot dažus sienas mākslas darbus, piemēram, izgrieztus rotājumus, kuros attēloti mīļi dzīvnieki, vai pasaules karti jūsu mazajam piedzīvojumu meklētājam. Atrodiet iedvesmu sava bērna vaļaspriekos un interesēs, un jūs varēsiet tos motivēt ikdienā. Neaizmirstiet, ka jūs vienmēr varat izrotāt bērna istabu ar sienas uzlīmēm. Tās lieliski iederēsies aktivitāšu zonā, kurā jūs varat iekļaut arī jautru un izglītojošu sienas tāfeli.maisonbioclimatiquemodified

maisonbioclimatique (Instagram)

ourhomeonthelakemodified

ourhomeonthelake (Instagram)


Kāda veida instrumenti ir nepieciešami sienu krāsošanai vai paneļu piestiprināšanai?


Visas mūsu bērnu istabas sienas apdares idejas ir kā radītas, lai palīdzētu jums paveikt šo patīkamo uzdevumu, un mēs esam pārliecināti, ka jūsu bērnam patiks viņa jaunās un skaistās guļamistabas sienas. Tomēr, ja neesat pārliecināts, ar ko sākt vai kā dekorēt bērnistabas sienas, mēs varam sniegt dažus padomus par nepieciešamajiem instrumentiem.

Lai pārliecinātos, ka viss perfekti iekļaujas jūsu iekārtojumā, izmantojiet mērlenti. Ja vēlaties izveidot bērnu mākslas sienu, pārliecinieties, ka jums ir pareizās naglas un āmurs, lai piekārtu visus dekorus. Arī kāpnes ir noderīgas, jo īpaši, lai aizsniegtu augstākus laukumus uz sienām. Ak, un jums tās būs nepieciešamas, kopā ar izsmidzināmiem krāsošanas piederumiem, ja neplānojat izmantot tradicionālo otu, kad jūs nolemjat krāsot sienas jūsu bērna guļamistabā. Papildus mēs iesakām iegādāties krāsotāju flīsu, lai aizsargātu grīdas segumu, kamēr krāsojat sienas.

 

aylinterior

aylinterior (Instagram)