🏡 Pavasara dārzkopības ieteikumi un iekārtošanas idejas

Dārzs

 

 

Gardening in a greenhouse

 

Ziemas aukstums vēl jūtams gaisā, taču mēs varam lēnām sākt ielūkoties mūsu dārzos. Šis ir īstais laiks pavasara dārzkopībai un āra teritorijas savešanai kārtībā jaunajai sezonai.

Lai sagatavotos šī gada pavasara dārzkopībai, jums jānovērtē auksto mēnešu radītie bojājumi. Sākot ar labiekārtošanu un beidzot ar pavasara tīrīšanu, ir vairāki darbi, kas jāpaveic pirms varam ķerties klāt jautrajam uzdevumam – dārza iekārtošanai. Lūk, daži no svarīgākajiem soļiem, kad sākat pavasara dārzkopību.

 

 

Plant growing in soil

 

🌱 Pirmie 4 uzdevumi pavasara dārzkopībā

Ja esat jauniņais rūpēs par āra teritoriju, jūs varētu prātot, kad jāsāk kopt dārzu. Labākais laiks, lai novērtētu jūsu dārza stāvokli pēc ziemas, ir starp vēlu ziemu un agru pavasari. Domājiet par to, kā par veselības pārbaudi jūsu augiem, pirms tie atkal sāk plaukt. Lai to izdarītu, vienkārši sekojiet mūsu pavasara dārzkopības ieteikumiem:

 

  • Sāciet ar vispārīgu tīrīšanu Jūsu puķu kastēm un dārza dobēm varētu būt nepieciešama augu atlieku noņemšana. Pārliecinieties, ka noņemat visas nokritušās lapas un zarus, lai sakoptu savu zaļo zonu.

  • Pārbaudiet stāvokli, kādā ir jūsu augi. Aukstie ziemas laikapstākļi var sabojāt jūsu augus, tāpēc pavasaris ir īstais laiks to pārstādīšanai. Izmantotajai augsnei jābūt pietiekami bagātai ar barības vielām, lai palīdzētu jūsu augiem augt, tādēļ jūs varētu gribēt pārbaudīt tās kvalitāti. Pēc tam mēs iesakām augsni pabarot ar organiskiem materiāliem, kas tai nepieciešami, piemēram, mēslojumu vai kompostu.

  • Sagatavojiet savu dārzu pavasarim, apgriežot un apzāģējot visu, ko ietekmējis sniegs vai ledus. Katra dārzkopības sezona sākas ar kopšanu, lai jūsu augi un koki varētu atkal augt. Šī uzdevuma paveikšanai jums būs jāmeklē griešanas metodes, kas piemērotas jūsu augiem, kā arī jāizmanto atbilstoši dārzkopības aksesuāri.

  • Neaizmirstiet par labiekārtošanu. Lielas temperatūras atšķirības var izraisīt pakāpienu izkustēšanos, tāpēc atcerieties tos izlīdzināt. Pārbaudiet savu žogu, puķu kastes un sienas, lai atrastu bojājumus un salabotu tos. Jo ātrāk, jo labāk – šim uzdevumam jābūt pabeigtam, pirms jūsu augi sāk plaukt. Pavisam svaigam sākumam jūs varētu gribēt pārkrāsot žogus. Iesaistiet visu ģimeni un pavadiet kvalitatīvu laiku ārā!

 

 

Gardening with outdoor planters

 

 

vidaXL planters on a yard

 

💚 Kā iekārtot skaistu pavasara dārzu

Kad jūsu dārzs ir sagatavots pavasarim, jūsu augi un koki ir gatavi atkal plaukt un augt, ir īstais laiks pārvērtībām. Vai ziemas laikā dārza mēbeles rūpīgi glabājāt? Šajā gadījumā varat tās notīrīt un pārbaudīt to stāvokli, pirms novietojat tās savā pavasara dārzā.

Vai varbūt jūs vēlaties atsvaidzināt savu dārza iekārtojumu ar pāris jaunām mēbelēm? Pirmkārt, jums jādomā par platību, kas jums pieejama, un to, kā vēlaties to izmantot. Visi pavasara dārzi izskatās jauki un liek mums ieturēt pauzi un baudīt brīvo laiku svaigā gaisā. Taču paturiet prātā, ka pavasara dārza iekārtojumam jābūt arī praktiskam un jūsu vajadzībām atbilstošam.

 

 

Sunny yard, plants and vidaXL seating

 

🪑 Kādi ir labākie pavasara dārza iekārtojuma risinājumi?

Bistro mēbeļu komplekti ir lieliski piemēroti nelielām platībām, piemēram, balkoniem un terasēm. Šīm elegantajām un nostalģiskajām mēbelēm ir romantisks dizains, kas izceļ dabisku iekārtojumu. Bistro mēbeļu komplekts būs kā radīts laiskām brokastīm vai sarunām ar draugiem pie kafijas tases.

Ja jums ir plašs dārzs, mēs iesakām apskatīt dažādus āra mēbeļu komplektus. Varbūt jums gribēsies atpūsties ērtos zviļņos baseina malā vai atgāžamos krēslos zem lielākā koka jūsu dārzā. Tiem, kurus aizrauj socializēšanās un ģimenes maltītes dārzā, noteikti jāapdomā pusdienu mēbeļu komplekta iegāde. Iegādājoties komplektu, nevis atsevišķus krēslus un galdu, ir vienkāršākais un ātrākais veids, lai iekārtotu maltīšu zonu dārzā.

Veicot lēmumu par jūsu āra teritorijas iekārtojumu pavasarim, ziniet, ka nelielas detaļas ir ļoti būtiskas viesmīlīgas un omulīgas zonas iekārtošanā. Jums atliek vien izlemt, kurš ir jūsu mīļākais stils, un atrast pareizos aksesuārus, kas izcels jūsu dārza dabisko skaistumu.