. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

📚 Radiet neatvairāmu vietu lasīšanai

Interjers

 

 

Pašam sava vieta lasīšanai ir ne tikai moderna, bet arī ļoti noderīga. Mēs visi esam aizņemti, tāpēc atpūtas brīži ir ļoti nepieciešami. Un tieši to nodrošina lasīšanas stūrītis – mierpilnu vietu mājās, lai varētu atgūt enerģiju.

Labākajam lasīšanas stūrītim jāatbilst dažām ļoti svarīgām prasībām. Tam jābūt ērtam, jānodrošina miers un klusums, kā arī jāizskatās lieliski. Jūsu lasīšanas vietai jābūt arī viesmīlīgai un jāiedvesmo jūs atstāt domas ārpusē, ļaujot pilnībā baudīt labas grāmatas lasīšanu.

Pirms radāt ideālo lasīšanas vietas dizainu, paturiet prātā dažas lietas. Mēs esam apkopojuši visu, kas jums par to jāzina. Šeit atradīsiet idejas lasīšanas vietai, iekārtošanas ieteikumus un skaistas mēbeles un aksesuārus jūsu lasīšanas stūrītim.

 

🛋️ Kā izskatās ideālā vieta lasīšanai?

 

Jūsu lasīšanas vietas atmosfēra ir patiešām nozīmīga. Jūsu bibliotēkas dizainam jāpiestāv šīs vietas nolūkam. Lai tā liktu atpūsties, katrai detaļai jāizstaro omulība.

Pirmā lieta, par kuru jādomā jūsu omulīgajā lasīšanas stūrītī, ir apgaismojums. Protams, ka dabīgs apgaismojums ir svarīgs, taču uz to nevar paļauties. Jūsu mājas bibliotēkas apgaismojumam jānosaka telpas noskaņa. Tā kā šī ir vieta, kurā lasīsiet savas mīļākās grāmatas, žurnālus vai skatīsieties TV pārraides, pārliecinieties, ka apgaismojums ir pietiekams.

Izmantojiet noskaņas apgaismojumu, kas acīm liek justies ērti. Viesmīlīgākai atmosfērai papildiniet istabu ar vairākiem siltas krāsas gaismekļiem. Novietojiet vienu lampu uz rakstāmgalda vai galdiņa, un neaizmirstiet par stāvlampu – šis ir gaismeklis, kas ir ideāli piemērots lasīšanai.

Vēl viens veids, kā iekārtot neatvairāmu vietu lasīšanai, ir izmantot radošas detaļas, kas atbilst jūsu personībai. Sākot ar aksesuāriem jūsu bibliotēkas atpūtas krēslam vai solam, piemēram, ērtiem spilveniem un plediem, un beidzot ar iedvesmojošiem mākslas darbiem un piemiņas lietām.

 

 

👀 Kā organizēt manu lasīšanas stūrīti?

Lai savā lasīšanas vietā varētu relaksēties, jums tā pareizi jāorganizē. Domājiet par lasīšanas vietas dizainu – tai jābūt ērtai un praktiskai. Abas šīs īpašības ļaus pavadīt patīkamus brīžus, lasot jūsu īpašajā vietā.

Vispirms jums jāizvēlas ideālais bibliotēkas atpūtas krēsls. Krēslam jābūt pietiekami lielam, lai jūs varētu atpūsties, vienlaikus neaizņemot pārāk daudz vietas. Vēl kāda jauka opcija ir lasīšanas vietas sols, it īpaši, kad tas novietots pie loga. Neaizmirstiet papildināt atpūtas krēslu vai solu ar ērtu kāju balstu.

Tagad padomājiet par lasīšanas vietas lietderību. Ja plānojat veikt piezīmes vai pavadīt vairāk laika ar saviem hobijiem, jums vajadzēs rakstāmgaldu. Kombinējiet to ar glabāšanas risinājumiem, kas piestāv jūsu lasīšanas vietas stilam. Tādējādi viss būs rokas stiepiena attālumā, ļaujot šo vietu izmantot arī kā mājas biroju.

Jūsu grāmatām vajadzēs izturīgus plauktus vai pie sienas stiprināmus plauktus. Lai grāmatu plaukts izskatītos stilīgāk, mēs iesakām harmonizēt grāmatu kaudzes ar dažādiem aksesuāriem, piemēram, augu podiņiem, ierāmētām bildēm vai jautriem grāmatu turētājiem. Grāmatu glabāšana jūsu omulīgā lasīšanas stūrīša tuvumā būs lielisks dizaina elements.

 

 

✔️ Izvēlieties pareizo stilu savai lasīšanas vietai – iepazīstieties ar savu industriālā stila mājas bibliotēku

Viena no jaukākajām lietām, iekārtojot lasīšanas stūrīti, ir iekārtošanas sniegtā brīvība. Skaistu lasīšanas vietu var iekārtot jebkurā vietā jūsu mājā – guļamistabā, dzīvojamā telpā, bērnistabā un pat zem trepēm.

Jūsu izvēlētās mēbeles un aksesuāri var iederēties jebkurā interjera stilā. Viena no populārākajām izvēlēm ir industriāla stila mājas bibliotēka. Koncentrējieties uz mēbelēm un dekoriem, kas atbilst industriālai bibliotēkai. Vispirms apskatiet industriāla stila plauktus – metāla plaukti melnā, pelēkā un baltā krāsā ir izturīgi un moderni. Papildiniet vietu pie sava rakstāmgalda ar šarmantu sienas lampu, kas apvieno mango masīvkoku un metālu. Iekārtojot industriāla stila mājas bibliotēku, izmēģiniet dažādus aksesuārus un mēbeles, kas paspilgtina industriālo stilu.

 

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .