Iekārtojiet savu sapņu dārzu – pārvēršot idejas realitātē


Kas ir sapņu dārzs? Aizveriet acis un iztēlojieties to. Tas ir vairāk nekā tikai zāles laukums ar dažiem ziediem. Šeit apvienojas skaisti apstādījumi, koši ziedi un ērtas mēbeles, lai radītu mierīgu oāzi. Jūs varētu vēlēties botānisku paradīzi vai omulīgu atpūtu pilsētā. Labā ziņa: iespējas ir bezgalīgas. No nelieliem balkonu dārziem, kuros redzami ziedi, līdz ainavām, kas izceļas ar elegantām mēbelēm - tā ir jūsu izvēle.

Darbības, lai izveidotu savu sapņu dārzu: 5 padomi un ieteikumi

Izmantojot pareizos norādījumus, izveidot savu sapņu dārzu ir diezgan viegli. Lūk, daži praktiski padomi un ieteikumi, kas palīdzēs jums īstenot savu vīziju:

  1. Novērtējiet savu mājokli. Analizējiet savu āra teritoriju un padomājiet par saules gaismu, augsnes kvalitāti un esošās ainavas iezīmēm. Šī informācija palīdzēs jums izvēlēties apstādījumus.
  2. Nosakiet savu stilu. Vai jūs saista modernais minimālisms vai lauku mājas šarms? Nosakiet savu dārza stilu, lai tas vadītu dizaina izvēli. Padomājiet arī par savas mājas dizainu – tiem būs jāsader kopā.
  3. Plānojiet savu izkārtojumu. Izmēriet savu platību un ieskicējiet aptuvenu dārza plānojumu. Papildiniet ar taciņām, sēdvietām un centrālajiem punktiem, piemēram, ūdens strūklakām vai skulptūrām.
  4. Izvēlieties pareizos augus. Izvēlieties augus, kas labi jūtas jūsu klimatā un atbilst jūsu stilam. Kombinējiet ziedus, krūmus un lapotnes, lai iegūtu daudzpusīgu ainavu. Uzziniet, kuras sugas audzē jūsu kaimiņi. Tas jums pastāstīs vairāk par laikapstākļu vai augsnes atbilstību izvēlētajam augu veidam.
  5. Pievienojiet personīgus akcentus. Papildiniet dārza dizainu ar savu šarmu, izmantojot skulptūras, vēja zvanus un āra apgaismojumu.

  

Kā savā sapņu dārzā iekļaut mēbeles

Mēbelēm ir svarīga loma jūsu sapņu dārza noskaņas veidošanā. Lūk, daži padomi mēbeļu iekļaušanai āra teritorijā:

  • Izvēlieties izturīgus materiālus: dodiet priekšroku pret laikapstākļiem noturīgiem materiāliem, piemēram, rotangpalmai, tīkkokam vai alumīnijam. Tie izturēs dažādus apstākļus visu gadu, ar minimālām rūpēm izskatoties tikpat labi kā jauni.
  • Izveidojiet ērtas sēdvietas: radiet sēdvietu kopas, lai veicinātu relaksāciju un socializēšanos. Apsveriet interesantas iespējas, piemēram, atpūtas krēslus, solus un šūpuļtīklus.
  • Papildiniet mājokli ar stilu: uzlabojiet savu āra oāzi ar glītiem spilveniem un dekoratīviem elementiem. Āra paklāji piešķirs siltumu un komfortu.
  • Izmantojiet daudzpusību: izvēlieties mēbeles, kas var pielāgoties dažādām aktivitātēm - no maltītēm ārā līdz atpūtai saulē.

 

Augu būri un balsti


Puķu kastes

Piedāvājums Aktuālās tendences
+ 4 opcijas
60,99 €

Iekļ. PVN


Strūklaku un dīķu piederumi

Aktuālās tendences
39,99 €

Iekļ. PVN


Baseinu sildītāji


Rotaļu mājas


Lietus ūdens savākšanas tvertnes


Āra apgaismojums

Piedāvājums Aktuālās tendences
83,99 €

Iekļ. PVN

Aktuālās tendences
62,99 €

Iekļ. PVN


Putnu ligzdas


Sapņu dārza idejas no mūsu klientiem


Iedvesmojieties no reāliem sapņu dārziem, ko radījuši mūsu klienti. Apskatiet bildes un dizaina padomus, lai sāktu sava dārza pārveidi.

#sharemevidaxl


Mēs esam tik priecīgi redzēt, ka mūsu klienti izveido skaistas telpas ar mūsu produktiem un dalās tajos ar#sharemevidaXL. No satriecoša dārza dizaina līdz mājīgam mājas interjeram – mūsu klientu radošums ir patiesi iedvesmojošs. Arī jūs varatpievienoties mūsu kopienai un dalīties ar saviem vidaXL iedvesmotajiem dizainiem. Svinēsim savu aizraušanos ar skaistām, ērtām dzīves telpām un iedvesmosim viens otru radīt vēl pārsteidzošākus dizainus!

Atklāt visu

Nobeigums


Jūsu sapņu dārzs ir tikai dažu ideju attālumā, un mēs esam šeit, lai palīdzētu jums ik uz soļa. Tātad, paņemiet savus dārza cimdus un atbrīvojiet savu radošumu! Atcerieties, ka jūsu dārzs nav tikai augu kolekcija. Tas ir stāsts, kas gaida, lai to izstāstītu, zen vieta, kur radīsies atmiņas. Priecīgu dārzkopību, un lai jūsu sapņu dārzs uzplaukst ar prieku un nebeidzamu brīnumu!