. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

4 iespaidīgi trendi jūsu mājai

Interjers

Mājās iekārtošana no jauna ir ļoti aizraujošs process. Jums jāpieņem lēmums par to, kāds izskats un noskaņa būs jūsu mājai. Atrast pareizo atmosfēru katrai istabai, vienlaikus domājot par funkcionalitāti, tam nav jābūt sarežģīti. Jums nepieciešama iedvesma, lai izvēlētos mēbeles un nelielas detaļas, kas mājai piešķirs identitāti.

Vispirms jāsaprot, kas jums patīk. Tādēļ mēs esam izveidojuši ceļvedi par populārākajām tendencēm. Uzziniet vairāk par aizraujošo eklektisko trendu un to, kā to izmantot jūsu dzīvojamā istabā. Noskaidrojiet, kā pinumu un rotangpalmas trends var padarīt jūsu guļamistabu gaišāku un mājīgāku. Piešķiriet papildu greznību savai ēdamistabai ar zelta akcentiem.

Ikviena telpa jūsu mājā ir pelnījusi izcelties. Mēs iesakām iedvesmoties no jaukā samta trenda. Mēs dalāmies ar padomiem un ieteikumiem, mēbeļu risinājumiem un aksesuāriem, kas piestāvēs katrai tendencei. Sāksim!

 

Eklektiska dzīvojamā istaba

Tas, kas eklektisko trendu padara tik īpašu, ir elementu negaidītās kombinācijas. Radiet harmonisku izskatu, miksējot krāsas un rakstus, kas parasti nesader kopā. Jūsu eklektiskajai dzīvojamai istabai mēs iesakām izvēlēties spēcīgu pamatkrāsu un tonēt to ar neitrālākām krāsām.

Izvēlieties modernu dīvānu spēcīgā krāsā un papildiniet ar vintāžas stila koka kafijas galdiņu. Vai iegādājieties atpūtas krēslu spilgtā krāsā un kombinējiet to ar Scandi galdiņu. Līdzās rakstainam paklājam bohēmas iedvesmoti dekori papildinās kopējo izskatu.

 

 

Pinumi un rotangpalma jūsu guļamistabā

Ja vēlaties siltas un omulīgas noskaņas guļamistabu, izvēlieties pinumus un rotangpalmu savām guļamistabas mēbelēm un dekoriem. Šai dabīgo materiāli tendencei ir maigs efekts. Tas jums noteikti ļaus lieliski izgulēties un uzņemt enerģiju nākamajai dienai.

Izvēlieties dabīgās rotangpalmas gultas rāmi. Kombinējiet to ar koka naktsgaldiņiem ar pītiem groziem. Dodiet priekšroku neitrāliem toņiem, bet neaizmirstiet par krāsainiem akcentiem, kas paspilgtinās telpu. Noteikti ielaidiet telpā dabu; dabīgie augi lieliski papildinās telpas izskatu.

 

 

Smalkas maltītes ar zelta akcentiem

Jūs gribat, lai ēdamistaba izskatās stilīgi un moderni. Kā nekā šeit jūs baudīsiet gardas maltītes ar ģimeni. Vai varbūt dažreiz uzņemsiet draugus uz svinībām. Šeit noteikti iederēs nedaudz spožuma. Mēs iesakām izpētīt zelta akcentu trendu.

Izvēlieties mēbeles, kas apvieno koku ar zelta detaļām. Skaistai atmosfērai varat iegādāties apgaismojuma risinājumus ar zelta krāsas apdari. Kumode ar zelta krāsas elementiem papildinās jūsu ēdamzonu, vienlaikus nodrošinot papildu vietu jūsu mantu uzglabāšanai. Noteikti ieskatieties arī zelta krāsas galda piederumos vai citos nelielos aksesuāros modernām vakariņām.

 

 

Izceliet ar samta palīdzību

Samta trends mums liek veikt drosmīgas dizaina izvēles. Tāpēc samta trends joprojām ir tik populārs. Izmantojiet šo unikālo materiālu, lai izceltu savas mājas daļas. Samts izceļas pats par sevi. Samta dīvāns noteikti būs izteiksmīgs jūsu dzīvojamās istabas elements. Vai izvēlieties samta atpūtas krēslu savam omulīgajam lasīšanas stūrītim.

Romantiskai noskaņai papildiniet savu guļamistabu ar samta naktsgaldiņiem. Vai varbūt jauku samta solu gultas kājgalī. Omulīgā noskaņa, ko samts piešķir jūsu mājai, ir ideāla aukstajai sezonai. Iekārtojot savu māju, ieguldiet samta aksesuāros izsmalcināti klasiskam interjeram.

 

 

 

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .