. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

5 veidi, kā dekorēt Ziemassvētku galdu 🎀 🎄

 

 

Iesaiņotās dāvanas zem eglītes jau gaida to brīdi, kad varēs visus iepriecināt. Kanēļa smarža papildina šo mājīgo Ziemassvētku atmosfēru. Jūs nevarat sagaidīt jaukās Ziemassvētku vakariņas – gardu ēdienu, priecīgas dziesmas un laiku ģimenes un draugu lokā.

Ziemassvētku vakariņas ir īpašs notikums un skaisti uzklāts galds sagādās daudz prieka. Ir tik daudz iespēju, lai izdekorētu svinīgu un izteiksmīgu ēdamgaldu. Atkarībā no jūsu ēdamistabas iekārtojuma un gaumes, tālāk jūs atradīsiet jaukus ieteikumus satriecoša Ziemassvētku galda uzklāšanai.

 

🤍 Vienkāršs un stilīgs

Nav būtiski, vai plānojat nelielas vakariņas ģimenes lokā vai Ziemassvētku vakariņas plašākā lokā. Vienkārša un vienlaikus stilīga svētku galda uzklāšana radīs Ziemassvētku noskaņu. Izrotājiet moderni baltu ēdamgaldu, izmantojot klasiskas krāsu paletes aksesuārus, piemēram, pelēkbaltu galdautu ar sarkaniem un sudrabainiem elementiem. Papildiniet ar klasiski baltiem šķīvjiem un sudraba galda piederumiem. Galda vidū novietojiet smalkus dekorus, piemēram, svečturus un Ziemassvētku vainagus.

 

⚜ Dabiska izsmalcinātība

Skandināvu stila iedvesmots Ziemassvētku ēdamistabas iekārtojums ir viesmīlīgs un silts. Masīvkoka galdu ar dabīgu apdari papildiniet ar baltu galdautu. Kombinējiet polsterētus bēšas krāsas krēslus ar minimālisma dizaina pusdienu solu. Neitrālas krāsas pleds nodrošinās papildu komfortu. Svētku atmosfēras radīšanai izmantojiet galda piederumus ar zelta akcentiem. Vietu uz galda varat izmantot vienkāršiem rotājumiem, kurus varat izgatavot no koku zariem un metāla svečturiem.

 

 

🌟 Svinīga romantika

Ziemassvētku ēdamistabas iekārtojumam nav jābūt pārāk bagātīgam. Tā vietā izvēlieties romantisku noskaņu. Balts mango koka ēdamgalds ar rokām grebtām kājām lieliski izskatīsies kombinācijā ar baltiem krēsliem, kurus varat papildināt ar ērtiem svētku spilveniem. Krēslus varat arī pārklāt ar maigi rozā krēslu pārvalkiem, kas piestāvēs izšūtam galdautam. Svinīgas atmosfēras radīšanai izmantojiet ziedus un zelta elementus. Skaistai Ziemassvētku sajūtai līdzās lampiņu virtenēm novietojiet kanēļa standziņas.

 

🎍 Dabas noskaņa

Izvēlieties netradicionālu iekārtojumu Ziemassvētku vakariņām. Izmantojiet bohēmas stila ēdamistabas mēbeļu komplektu, kas apvieno rotangpalmu un koku vai metālu. Ielaidiet interjerā dabu, izmantojot krāsu paleti, kas ietver neitrālus un zaļus toņus. Uz galda novietojiet baltus šķīvjus, zelta krāsas galda piederumus un klasiskas glāzes. Izrotāšanai varat izmantot čiekurus, dabīga stila galdautu un daudzus rokām darinātus svečturus, kurus iedvesmojušas dabiskas formas.

 

Kitchen & Dining Furniture Sets

 

👑 Viscaur moderns

Ar satriecošām svinībām gatavu ēdamistabu jūsu māja šajos Ziemassvētkos būs brīnišķīga. Ja aicināt visus savus draugus uz kopīgām svinībām, izvēlieties apaļus bāra galdus un krēslus. Ietērpiet tos elastīgos zelta krāsas galda pārklājos patiešām krāšņai noskaņai. Antīka stila lustra būs perfekts risinājums, lai skaistā veidā padarītu svinības gaišākas. Galdu dekorējiet ar metāla elementiem uz galda piederumiem. Ja telpas platība ļauj, uz dīvāna novietojiet svētku tematikas spilvenus un pledus, kas radīs jauku zonu atpūtai.

 

Give your dining room the makeover it deserves by adding new furniture and decor!

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .