. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

🔔 2022. gada telpu un dārza iekārtojuma trendi

Dzīves stils

 

 

Iesākot jaunu gadu, mēs sākam domāt par to, kā mēs varam atsvaidzināt savu māju un dārzu. 2021. gads bija aizraujošs, pateicoties jauniem dizaina trendiem. Par laimi, 2022. gadā mēs saglabāsim dažas no populārākajām tendencēm no iepriekšÄ“jā gada, iekļaujot svaigus elementus un dizainus. ApskatÄ«sim populārākos telpu un dārza trendus 2022. gadā.

 

🍃 DabÄ«gi materiāli

DabÄ«go materiālu trends turpina savu ceļu, un mums tas patÄ«k! DabÄ«gi materiāli lieliski iederas gan telpās, gan ārā, turklāt tiem ir nomierinošs efekts. ŠÄ« tendence ielaiž dabas mierÄ«gumu jÅ«su mājā un paspilgtina dabÄ«go skaistumu ārā. Izvēlieties koka vai rotangpalmas dārza mēbeļu komplektus omulÄ«gām maltÄ«tēm dārzā. Papildiniet ar džutas vai bambusa paklājiem, koka gaismas Ä·ermeņiem un plediem un matračiem no dabÄ«giem audumiem.

 

Outdoor Furniture Sets

 

✨ IzteiksmÄ«gas tekstÅ«ras

Lai jÅ«su interjers mirdzētu, dabÄ«giem materiāliem nepieciešama izteiksmÄ«ga tekstÅ«ra. ŠÄ« gada tendence liek izcelties samtam un marmoram. Iekļaujiet samtu, izmantojot izteiksmÄ«gas mēbeles, piemēram, samta dÄ«vānu kā viesistabas centrālo elementu. Izvēlieties dzÄ«vÄ«gu krāsu un piezemējiet to ar dabiskiem toņiem. Kombinējiet to ar modernu kafijas galdiņu ar marmora imitāciju.

 

⚫ Melni akcenti

Izmantojiet melnus akcentus, lai radÄ«tu skaistus kontrastus mājā! Melni akcenti jÅ«su interjeram piešÄ·ir raksturu un dziļumu. Izvēlieties spÄ«dÄ«gi melnu TV skapÄ«ti savai dzÄ«vojamai istabai un pieskaņotu dÄ«vānu gaišÄkos toņos. Industriālai noskaņai papildiniet ar melnām metāla lampām vai melniem foto rāmÄ«šiem pie sienas. Savam gaitenim izvēlieties melnus sienas plauktus un izvietojiet tajos savas piemiņas lietas.

 

Industrial interior style

 

⌛  Retro atdzimšana

70. gadu retro ietekme ir atgriezusies! Radiet viesmīlīgu ēdamzonu, izmantojot koka mēbeles ar retro noskaņu. Jūs varat izvēlēties ovālas formas ēdamgaldu un pieskaņotus auduma apdares krēslus un paklājs ar rakstu radīs pilnīgu izskatu. Krāsu shēmai pievērsiet uzmanību tirkīzzilajiem, violetajiem, liesmu oranžajiem un silti dzeltenajiem toņiem psihedēliskos vai ģeometriskos rakstos.

 

💜  IepazÄ«stieties ar Very Peri, 2022. gada krāsu

Pavisam jaunā Pantone krāsa izaicinājumu brīžos ienes nomierinošu noskaņu. Very Peri atgādina ceriņus un lavandu, dabiskus toņus, kas pārvērtÄ«s jÅ«su māju. Izmantojiet Very Peri toni detaļās, kas izceļas, piemēram sienas plauktos vai paklājos. Ziniet, ka Very Peri ir ļoti daudzpusÄ«gs tonis, kas lieliski sader ar klasisko melnbalto, spilgti dzelteno, sudraba vai zelta krāsu, kā arÄ« gaišajiem rozā vai zilajiem toņiem.

 

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .