4 ieteikumi, izvēloties ideālo masāžas krēslu

Mēs visi esam aizņemti, un šādam dzīves ritmam ir nepieciešami atpūtas brīži, lai nākamajā rītā mēs varētu atkal pilnvērtīgi darboties. Tā kā ne visiem ir iespēja doties uz spa centriem un masāžām, sava masāžas krēsla iegāde varētu būt labs risinājums!

Vai jūs nezināt, kā izvēlēties labāko masāžas krēslu? Mums ir atbilde! Masāžas krēsli sniedz vairākas priekšrocības:

  • Jūs atpūtināt savu ķermeni un muskuļus pēc garām dienām darbā
  • Masāža pazemina asinsspiedienu un samazina stresa līmeni
  • Palīdz saglabāt līdzsvarotu mentālo un fizisko veselību

Domājot par šo, ir skaidrs, ka savs masāžas krēsls pilnīgi noteikti var uzlabot jūsu dzīvi. Lai iegādātos ideālo krēslu, jums jāpadomā par dažām ļoti svarīgām lietām. Turpiniet lasīt un apskatiet ieteikumus mūsu masāžas krēsla iegādes ceļvedī, lai uzzinātu visu, kas jums jāzina.

 

1. Kāds ir pareizais izmērs jūsu masāžas krēslam?

Labākā masāžas krēsla atrašanai nepieciešama izpēte. Vispirms, tam jāatbilst jūsu vajadzībām. Tad jāizvērtē estētiskie kritēriji, jo masāžas krēsls ir diezgan liela mēbele, kurai skaisti jāiekļaujas jūsu interjerā. Pēdējā lieta, par kuru jums jāpadomā, ir budžets. Tā kā masāžas krēsliem ir dažādas funkcijas, tie ne vienmēr ir lēti.

Pirmkārt, jums jāizvēlas masāžas krēslam piemērota vieta. Lielākoties tie ir lieli, tādēļ ir nepieciešams pietiekami daudz vietas. Dažiem krēsliem ir kāju balsti, citiem – ērti roku balsti.

Atgāzta masāžas krēsla standarta izmēri ir apmēram 75 x 160 x 85 cm (platums, dziļums, augstums). Vairumā gadījumu aiz krēsla jāpaliek 100 cm brīvas vietas, lai jūs varētu pilnībā izbaudīt krēsla atgāšanas funkciju. Dažiem krēsliem ir Zero space funkcija, tad starp krēsla atzveltni un sienu jābūt vien 10 cm.

Mēs iesakām rūpīgi pārbaudīt izmērus krēslam, kurš jums iepaticies, lai redzētu, kur jūsu mājā tas iederēsies. Mazs masāžas krēsls var lieliski papildināt jūsu dzīvojamo istabu, mājas biroju vai pat guļamistabu. Padomājiet arī par krēsla svaru, jo tas laika gaitā var ietekmēt jūsu grīdu. Lai izvairītos no grīdas bojājumiem, novietojiet savu krēslu uz paklāja.

 

2. Mēs vienmēr domājam par izskatu ...

… jo īpaši, runājot par masāžas krēslu! Laika gaitā masāžas krēsls mainījies ne tikai funkciju piedāvājumā, bet arī dizainā. Daži populārākie modeļi izskatās patiešām futūristiski, tie lieliski iederēsies modernā interjerā. Citi saglabā savu klasisko noskaņu, tādēļ tos varēs vieglāk iekļaut daudzos citos stilos.

3. Kāds ir jūsu stils? Izvēlieties īsto krāsu un materiālu

Jūsu masāžas krēsls būs jūsu atpūtas oāze, tādēļ krēslam jābūt izturīgam un ļoti ērtam. Šīs īpašības katram krēslam atšķiras, atkarībā no izmantotā materiāla. Tas, ko jums būtu jāmeklē, ir gluda apdares tekstūra, kas palīdzēs baudīt lielisku masāžu mājās.

Populārākie materiāli ir āda un mākslīgā āda. Šīs detaļas krēslu padara izturīgu, viegli tīrāmu un īpaši patīkamu pieskārienam. Āda – dabīgā vai nē – ir klasiska izvēle krēslam, turklāt tā iederēsies jebkurā interjera stilā.

Ja vēlaties baudīt visas moderna masāžas krēsla sniegtās priekšrocības, mēs iesakām auduma apdari. To bieži vien pavada koka rāmji, šiem krēsliem ir klasiska atpūtas krēsla izskats, taču ar visām masāžas funkcijām. Tādējādi jūs varēsiet papildināt savu jauko mājas iekārtojumu.

Kā izvēlēties masāžas krēsla krāsu? Tas ir diezgan vienkārši: vai jūs vēlaties, lai krēsls izceļas vai lai tas iekļaujas jūsu interjerā? Tumšākas krāsas un neitrālie toņi iederēsies mājīgā dizainā, savukārt dzīvīgas krāsas jūsu masāžas krēslu padarīs par dzīvojamās istabas centrālo elementu.

 

4. Masāžas funkcijas

Pārskatot visas masāžas funkcijas, jums nav nepieciešamas tās visas. Daudziem masāžas krēsliem ir vairāki masāžas punkti – jūsu pleciem, mugurai un kājām. Daži darbojas ar gaisa spilveniem, citi izmanto masāžas ruļļus, un vēl citi - abus.

Jums atliek vien izdomāt, kas jums patiktu labāk. Gaisa spilvenu masāža ir maigāka jūsu muskuļiem, savukārt ruļļi nodrošina intensīvāku masāžu, kas noderēs muskuļu sāpju remdēšanai.

Vai jūs savā krēslā vēlaties apsildes funkciju? Šīs īpašās funkcijas labvēlīgi iedarbojas stresa un noguruma mazināšanā, stimulējot asins cirkulāciju. Ir vērts arī padomāt par automātiskās noteikšanas funkciju, jo tādējādi masāžas punktus var pielāgot jūsu ķermeņa aprisēm, lai nodrošinātu vēl patīkamāku masāžu. Apskatiet arī citas īpašās funkcijas, lai uzzinātu, kā izvēlēties pareizo masāžas krēslu.

Papildu iedvesmai apskatiet mūsu mīļākos masāžas krēslus zemāk.