artificial Christmas tree

Ziemassvētku dāvanu iepirkšanās ceļvedis ar odziņu - DIY dāvanas

Vai jūsu sarakstā ir DIY (Dari pats) Ziemassvētku dāvanas? Jums varētu likties, ka esat pārāk aizņemts, ka nezināt, kā uztaisīt DIY Ziemassvētku dāvanas, vai ka tās nav tik pievilcīgas kā veikalā nopērkamās. Jūsu domas mainīsies ar šo ļoti informatīvo un jautro dāvanu ceļvedi!

Parunāsim par laika pārvaldīšanu. Cilvēkiem šķiet, ka DIY Ziemassvētku dāvanu izgatavošana aizņem daudz laika. Patiesībā ir daudz ideju, kuras varat izmantot ar nelielu piepūli vai bez tās un īstenot īsā laika sprīdī. Nākamajos paragrāfos mēs parādīsim lieliskus piemērus.

Vēl viens iemesls, kāpēc nevēlaties pamēģināt, ir ideja, ka DIY Ziemassvētku dāvanām vajag dažādus piederumus. Taču jūsu mājā noteikti atradīsies daudzi nepieciešamie piederumi. Tas pats attiecas arī uz DIY dāvanu izgatavošanai nepieciešamajiem instrumentiem.

Kas DIY Ziemassvētku dāvanu padara par labu? Emocionālā vērtība, kas tai piešķirta. Šis ir lielisks veids, kā īpašiem cilvēkiem jūsu dzīvē parādīt, cik ļoti viņus mīlat. Vairāk par visu viņi novērtēs laiku un domas, ko ieliekat dāvanā, kā arī atmiņas, ko tā rada.

Vai jau minējām, cik lētas var būt DIY Ziemassvētku dāvanas? Vienkārši iedomājieties: jūs pavadāt nedaudz laika, izveidojot kaut ko radošu ar lietām, kas jau ir jūsu mājā. Pēc tam jūs pasniedzat šo paša darināto dāvanu, lai izteiktu savu mīlestību kādai īpašai personai. Vai ir kas labāks?

 

kā sagatavoties unikālu Ziemassvētku dāvanu izgatavošanai

Personalizētas Ziemassvētku dāvanas ir kā radītas, lai parādītu cilvēkiem jūsu dzīvē, cik ļoti jums rūp. Mēs aicinām to redzēt kā jautru un radošu nodarbi, ticiet mums, jums patiks! Nemaz nerunājot par terapeitisko pusi, kas, izmantojot jūsu fantāziju un rokas, ļaus radīt kaut ko, kas nesīs tik daudz prieka.

Vai zināt, kāpēc DIY Ziemassvētku dāvanas ir labākās? Tāpēc, ka katra no šīm dāvanām tika īpaši izgatavota cilvēkam, kas to saņems. Tāpēc pirmais solis ir padomāt, kāpēc šis cilvēks ir jums īpašs. Paturiet prātā viņa hobijus, intereses, jautras atmiņas vai jebko citu, kas viņiem sagādās prieku. 

Lai sāktu, jums būs nepieciešami daži piederumu, tajā skaitā:

 • diegi un adata, kā arī šķēres
 • līme un līmes pistole
 • akrila krāsa, krāsainie zīmuļi vai krītiņi
 • aplikācijas papīrs vai kreppapīrs
 • auduma gabali, piemēram, samts vai tills lentēm
 • gliteri. Ar gliteriem nekad nevar kļūdīties!

XL padoms: izmantojiet vecus apģērbus, lai iegūtu audumus, kas jums varētu noderēt Ziemassvētku dāvanu radīšanai! Vēl viena videi draudzīga prakse ir papīra atkārtota izmantošana. Jūs varat izmantot dāvanu papīrus un vecas grāmatas, kuras vairs nelietosiet.

 

DIY Christmas gift box inspiration

DIY Christmas gift box inspiration

Piešķiriet savām Ziemassvētku dāvanām DIY noskaņu

Ir neskaitāmas iespējas mājās darinātām Ziemassvētku dāvanām. Mēs vēlamies jums parādīt dažus jaukus un vienkāršus DIY Ziemassvētku dāvanu ieteikumus, kuri varētu iepriecināt jūsu ģimeni un draugus!

 • Kā pašdarinātu Ziemassvētku dāvanu, izveidojiet foto kolāžu. Iegādājieties lielu rāmi un izdrukājiet savus iecienītākos mirkļus ar cilvēku, kuru vēlaties pārsteigt. Personalizējiet to ar dažādiem auduma gabaliem vai džutas auklu un papildiniet ar skaistu papīru fonā. Jautrākam izskatam salīmējiet bildes kopā vai piestipriniet tās lampiņu virtenei ar krāsainām saspraudēm.
 • Vai jums nešķiet, ka DIY svečturi ir mīlīga Ziemassvētku dāvana? Viss, kas jums nepieciešams, ir tukšas burkas, kuras varat izrotāt, kā vien vēlaties. Jūs tās varat nokrāsot, aplīmēt vai izrotāt ar spīdīgiem gliteriem. Neaizmirstiet par krāsainām svecēm vai elektriskām svecītēm papildu drošībai.
 • Vai jūs protat adīt, tamborēt vai šūt? Tad jūs varat dāvināt rokām darinātu segu, vilnas cimdu pāri vai pat personalizētas zeķes, kurās iešūta jauka ziņa.
 • Iespējams, ka labākā DIY Ziemassvētku dāvana ir dāvanu kastes. Izrotājiet kurpju kasti un pēc tam piepildiet to ar nelielām, taču pārdomātām lietiņām. Mēs iesakām tajā ievietot sveci, pudeli vīna, kvalitatīvas ziepes vai pašdarinātus dūraiņus. 

XL padoms: vienmēr atcerieties savai DIY Ziemassvētku dāvanai pievienot ar roku rakstītu kartiņu vai zīmīti. Šis ir tik skaists veids, kā pateikt kādam, cik ļoti viņu novērtējat. Ar roku rakstītais dāvanai piešķirs personiskāku noti, kas noteikti tiks novērtēta. Arī tad, ja jums nav skaistākais rokraksts.

 

DIY Ziemassvētku dāvanu kaste

 • 1. solis

  Lai sāktu, izgrieziet no papīra kvadrātu izmērā, kādu vēlaties savai dāvanu kastei. Savienojiet 4 stūrus, lai izveidotu X. Pārliecinieties, ka tie ir precīzi centrēti.

 • 2. solis

  Salokiet stūrus X centrā. Pārliecinieties, ka tie ir perfekti savienoti, lai jūsu kaste būtu pilnīgi simetriska.

 • 3. solis

  Pēc sānu atvēršanas, ielokiet trīsstūrveida atlokus augšpusē un apakšpusē uz iekšu. Diviem no sākotnējiem locījumiem, augšējam un apakšējam trīsstūra atlokam, joprojām jābūt vērstiem uz centru.

 • 4. solis

  Atverot augšējo un apakšējo atloku, virziet abus sānu atlokus uz centru. Tad katru daļu atkal lokiet virzienā uz centru, lai malas vertikālās taisnās līnijas satiktos ar tām, kas centrā.

 • 5. solis

  Lokiet augšējos, mazākos trīsstūrus pāri sānu trīsstūriem. Kad tie ir salocīti, salociet abus sānu trīsstūrus, kas vēl ir neskarti. Tie būtu jāsaloka pilnībā, līdz tiek sasniegts griezums.

 •  

Nedārgas Ziemassvētku dāvanas visiem, ko mīlat

Ja jūs patiešām nevarat atrast iedvesmu DIY Ziemassvētku dāvanām, neraizējieties! Visas iepriekš minētās idejas varat izmantot, lai iesaiņotu veikalā iegādātas dāvanas. Tās ne tikai izskatīsies lieliski, bet arī parādīs jūsu rūpes un pūles, lai iesaiņotu dāvanas.

Mums ir brīnišķīgas pēdējā brīža dāvanu idejas, kas ir gan jautras, gan lētas Ziemassvētku dāvanas. Dažas no Ziemassvētku dāvanām maksā zem 25 €, vai nav lieliski?

Vienkāršs risinājums ir svētku rotājumu, piemēram, Ziemassvētku eglītes svārku dāvināšana. Lai iekļautos omulīgas mājas atmosfērā, kuru atnes Ziemassvētki, jūs iespējams gribēsiet apskatīt mūsu ērtās segas un dekoratīvos spilvenus. Tie ir ne tikai praktiski, bet arī dekoratīvi. Ja persona, kuru apdāvināt, ir aizrāvusies ar interjera dizainu, stilīga vāze, mājas aromātu piederumi vai dekoratīva bļoda varētu kļūt par ideālo dāvanu. 

XL padoms: kombinējiet! Ja izvēlaties Ziemassvētku dāvanas pirkt, jūs varat iekļaut paštaisītus elementus. Sacept saldumus, piemēram, makarūnus ir brīnišķīga doma. Tāpat jūs varat pagatavot svētku dekorus mazāk kā 10 minūtēs. Mēs izvēlētos kaltētus augļus un ziedus, kurus sasiet kopā ar krāsainu lenti, kā Ziemassvētku eglītes rotājumus.