Kā izvēlēties kumodi? Ieteikumi, lai atrastu īsto

Vai jau esat gandrīz pabeidzis savas mājas iekārtošanu, taču jums vēl nepieciešami daži stilīgi mantu uzglabāšanas risinājumi? Ir vairākas izvēles iespējas, kad meklējat praktisku mēbeli savai ēdamzonai, virtuvei vai gaitenim.

Ir tikai normāli, ja nezināt atšķirību starp konsoli un bufeti. Mūsu iepirkšanās ceļvedis par to, kā izvēlēties kumodi, jums palīdzēs.

Mūsdienās mēs izmantojam vairākus terminus, lai apzīmētu līdzīgas mēbeles, piemēram, kumodi un bufeti. Tas, ko jūs meklējat, ir mēbele ar uzglabāšanas funkciju, kas papildinās telpu. Lai zinātu, kā izvēlēties kumodi, sāciet ar savu vajadzību identificēšanu:

  • Istabu, kurā vēlaties to novietot
  • Pielietojuma mērķi
  • Stilu
  • Piemērotāko izmēru, materiālu un krāsu, lai tā iederētos jūsu interjerā

 

Kāda bufete būs vispiemērotākā tieši man?

Kumodes izvēlei nebūtu jābūt grūtai. Taču ir svarīgi saredzēt šo daudzpusīgo mēbeļu atšķirības. Kumodes parasti izmanto guļamistabā, kā ietilpīgu uzglabāšanas risinājumu ar atvilktnēm. Arī bufetes var pildīt šo lomu, taču tās labāk iederēsies nelielās telpās, piemēram, šaurā gaitenī. Lai arī ko jūs izvēlētos, izmantojiet mēbeles virsmu dekoratīvu priekšmetu novietošanai.

Ēdamistabas kumodes radīs romantiskāku noskaņu, tās bieži vien izmanto mājas birojā. Bufetes ir lielākas un labāk iederēsies virtuvē vai ēdamistabā, savukārt konsoles veiksmīgi aizvieto TV skapīti. Paturot šo prātā, izpētīsim dažas no iespējām.

Padomi ideālās kumodes izvēlei

Neatkarīgi no iecienītākā termina, domājot par to, kā izvēlēties kumodi, vispirms ir jāapskata izmēri. Izlemiet, kādam nolūkam tā tiks izmantota un kurā istabā vēlaties to novietot. Ņemiet vērā telpas izkārtojumu un pārējās mēbeles. Ja tā nepieciešama jūsu ēdamzonā, pievērsiet uzmanību sava ēdamgalda un krēslu komplekta izmēram. Atcerieties, ka tā jānovieto vismaz 60 cm attālumā no citām mēbelēm, lai jūs vienmēr varētu atvērt tās durvis un atvilktnes.

Kāds ir labs kumodes augstums? Kumodēm parasti nav kāju vai tās ir īsas, lai nodrošinātu vairāk vietas uzglabāšanai. Visbiežāk kumodes ir 70 līdz 90 cm augstas. Šis ir svarīgs aspekts, jo šāds augstums ļaus ērti servēt ēdienu no kumodes virsmas jūsu nākamajās svinībās. Tā ir ideāli piemērota dažādu maltītēm nepieciešamu lietu glabāšanai, tādēļ kumodei būtu jāsader ar jūsu ēdamgalda augstumu harmoniskākam interjeram.

Tā kā kumožu piedāvājumus ir bezgalīgs, pārdomājiet arī tās garumu. Plašiem koridoriem vai ēdamistabām jūs varat izvēlēties kumodi ar trīs nodalījumiem rindā, sasniedzot 145 cm garumu. Nelielā guļamistabā pavisam vienkārši var ievietot 60 cm garu kumodi ar divām atvilktnēm.

 

Jūsu ideālās kumodes materiāls, krāsa un stils

Kumode ir patiešām pārsteidzoša mēbele, kuru var atrast nebeidzamās formās, krāsās un stilos. To var pielāgot jebkurai istabai! Kumodi varat izmantot bērnu rotaļlietu glabāšanai, lai paslēptu elektroierīces vai izvietotu jūsu grāmatas un žurnālus. Iespaidīgo daudzpusību atspoguļo arī plašā stilu dažādība.

Daži ieteikumi, kā izvēlēties pareizā stila kumodi vai bufeti! Vispirms pievērsiet uzmanību, kam dodat priekšroku. Mēs iesakām kumodes ar durvīm, lai paslēptu galda piederumus ēdamistabā, savukārt ar stikla durvīm tradicionālā virtuvē. Atvilktnes noder vienmēr, savukārt kumodes ar plauktiem var papildināt istabas estētisko pusi.

Daži cilvēki jautā, vai kumodi var novietot dzīvojamā istabā. Atbilde ir - jā. Izmantojiet to kā TV konsoli, iekļaujiet to savā izklaides zonā vai pārvērtiet par mini bāru. Sekojiet savam radošumam un izbaudiet savas kumodes dekoratīvo aspektu.

Neaizmirsīsim par materiāliem! Izvēlieties smagnēju koka bufeti, kas iederēsies jūsu tradicionālā dizaina virtuvē. Minimālisma stila ēdamzonai meklējiet tīras dizaina līnijas un koka un metāla vai stikla kombinācijas. Pārstrādāta koka kumodes lieliski iederēsies jebkurā stilā, nodrošinot izturību un nenovecojošu noskaņu. Vintāžas stila ēdamistabas kumodes izcelsies katrā istabā, it īpaši savienojumā ar bohēmas stila iekārtojumu.

Ja jums prātā vēl nav krāsu shēmas, mēs iesakām rotaļīgu pieeju. Izvēlieties krāsotu kumodi kontrastējošā krāsā, lai šī šarmantā mēbele patiešām izceltos. Romantiskākai noskaņai noderēs pasteļtoņi. Tumša kumode ir drosmīgs gājiens, savukārt balta būs elegants jūsu guļamistabas papildinājums.

Ar tik daudzām opcijām kumodes izvēle var likties sarežģīta. Bet patiesībā kumode ir tik jauka mēbele, lai ar to eksperimentētu. Atcerieties, ka tai jābūt ne tikai stabilai un izturīgai, bet arī modernai. Lai atrastu savu ideālo kumodi, sekojiet mūsu ceļvedim un apskatiet mūsu mīļākās kumodes.