Izvelkami dārza galdi

null

Izvelkami dārza galdi viesu uzņemšanai

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties grilēt gaļu kopā ar draugiem, organizēt ballīti vai vakariņas savā piemājas teritorijā, izvelkami dārza galdi nodrošinās pietiekami daudz vietas visiem jūsu viesiem. Tie ir ļoti praktiski galdi, kas noder dažādos gadījumos.

vidaXL veikalā jūs atradīsiet ļoti daudzus labas kvalitātes izvelkamos galdus. Mūsu dārza galdi ir izgatavoti no labiem materiāliem, un tie ir pieejami dažādos stilos.

 

Daudzpusīgas un izturīgas dārza mēbeles

Kā zināms, pie izvilkta galda var apsēsties visa ģimene vai liela draugu grupa. Šādos galdos ir iestrādāti dažādi mehānismi, kas atvieglo to pagarināšanu, nebojājot pašu mēbeli. Laikā, kad pie jums nav gaidāmi ciemiņi, jūs varat pielāgot izvelkamo galdu atbilstoši savām vajadzībām.

Izvelkami dārza galdi var stāvēt ārpus telpām visu gadu bez nepieciešamības tos īpaši kopt. Lai āra galdi kalpotu ilgāk, jums vien laiku pa laikam tie jānotīra ar drāniņu. Tā kā galdu izgatavošanā ir pieliktas īpašas rūpes, tie ir ļoti kvalitatīvi un skaisti, tādēļ tie kalpos ilgu laiku, kā arī dekoratīvi papildinās jūsu dārzu. 

 

Izvelkami dārza galdi katrai piemājas teritorijai

Izvelkamie dārza galdi ir piemēroti dažādu veidu āra teritorijām – gan tradicionāliem lauku mājas, gan moderniem pilsētas dārziem. Pie šāda veida galda ikvienam būs vieta, kur apsēsties. Izvēlieties galdu no mūsu kolekcijas un baudiet laiku ārā, malkojot iecienītākos dzērienus vai tērzējot ar draugiem.

Ja meklējat labākos izvelkamos galdus, kas lieliski papildinās arī citas jūsu dārza mēbeles, tad jūs esat īstajā vietā. Iepazīstieties ar vidaXL mēbeļu klāstu un atrodiet savai gaumei un vajadzībām piemērotāko galdu!

Skatīt vairāk Skatīt mazāk
(0 Rezultāti)