Kā notiek izsoles?

 • Kā es varu piedalīties izsolē?

  Lai piedalītos izsolē, jums jāpieslēdzas savā kontā un jābūt savam izsoles segvārdam. Pirmreizējiem dalībniekiem tiks lūgts izveidot segvārdu, kad veiksiet pirmo likmi.

 • Izsolessegvārdi

  Izsoles segvārds tiks parādīts, kad solīsiet izsolē. Izsoles segvārds tiek publiski parādīts likmju vēsturē. Skatiet likmju vēsturi, noklikšķinot uz saites zem pogas "solīt tagad", kas parāda likmju skaitu.

 • Kā veikt likmi?

  Jūs sāksiet solīt ar tik zemu cenu, cik vēlaties, un, kad jūs būsiet pārsolīts, mēs automātiski solīsim jūsu vārdā līdz jūsu ievadītajai maksimālajai likmei. Lasiet vairāk par mūsu automātisko solīšanas sistēmu nākamajā nodaļā.

  Jūsu likme tiek palielināta tikai tik daudz, cik nepieciešams, lai saglabātu jūsu augstākās likmes pozīciju. Katru reizi, kad likme tiek izteikta pēdējās izsoles minūtēs, izsoles taimerim tiek pievienota papildu minūte.

 • Automātiskā solīšana

  Mūsu automātiskā solīšanas sistēma padara solīšanu ērtu. Jums nav jāatgriežas pie atkārtotas solīšanas katru reizi, kad kāds izdara jaunu likmi. Tā vietā mēs automātiski veiksim jaunu likmi jūsu vietā, bet tikai līdz jūsu noteiktajai maksimālajai likmes summai.

  Piedaloties izsolē, jums tiek lūgts noteikt savu maksimālo likmi. Ir svarīgi, lai jūsu maksimālā likme būtu augstākā summa, ko varēsiet samaksāt. Pārējie solītāji nezinās jūsu maksimālo likmi. Jūsu maksimālā likme ir konfidenciāla, līdz to pārsniedz cits solītājs.

  Mēs jūsu vietā veiksim likmes, izmantojot automātisko likmes pieauguma summu, kuras pamatā ir pašreizējā augstākā likme. Mēs solīsim tikai tik daudz, cik nepieciešams, lai pārliecinātos, ka jūs joprojām esat augstākais solītājs, vai lai sasniegtu rezerves cenu, līdz jūsu maksimālajai summai.

 • Vai es varu atsaukt vai atcelt savu likmi?

  Veicot likmi vietnē vidaXL, jūs noslēdzat saistošu līgumu. Tomēr likmi ir iespējams atsaukt pirms izsoles beigām, bet tikai izņēmuma gadījumos. Lai iegūtu plašāku informāciju, varat sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

  Ārkārtēji apstākļi;

  - Ievadot likmi, jūs pieļāvāt kļūdu, piemēram, 50 €, nevis 5 €.

  - Pēc likmes veikšanas preces apraksts ievērojami mainījās.

 • Izsoles noteikumi

  - Tikai jaunas preces

  - Bezmaksas piegāde

  - Bez papildu izsoles maksas

  - Izsoles sākot no 1 €

 • Es uzvarēju izsolē! Ko darīt?

  Dodieties uz savu iepirkumu grozu un iegādājieties laimēto preci. Pasūtījums jāveic 3 dienu laikā.

  Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūs nevarat iegādāties to pašu preci, ja vien neesat pabeidzis uzvarētās izsoles darījumu.

 • Es laimēju preci, bet vairs nevēlos to iegādāties

  Likme vai pirkums vietnē vidaXL tiek uzskatīts par līgumu, un jums ir pienākums samaksāt. Tomēr, ja domājat, ka jums ir likumīgs iemesls preces nepirkšanai, varat sazināties ar mums un paskaidrot savu situāciju.

  Ja nevar noslēgt līgumu par atcelšanu un maksājums netiek veikts, kontā tiks reģistrēta neapmaksāta prece. Ja īsā laika periodā kontā tiks reģistrēts pārāk daudz neapmaksātu preču, konta darbība var tikt apturēta.

 


Pielikums ( i)

Vispārīgie izsoles noteikumi