Kā notiek izsoles?

Kā es varu piedalīties izsolē?
Lai piedalītos izsolē, jums jāpieslēdzas savā kontā un jāizveido savs izsoles segvārds. Ja jums jau ir konts, bet vēl neesat izvēlējies savu izsoles segvārdu, jums, liekot pirmo likmi, tiks lūgts izveidot segvārdu.

Izsoles segvārds
Jūsu izsoles segvārds tiks parādīts, kad solīsiet izsolē. Izsoles segvārds tiek publiski parādīts solīšanas vēsturē, jūs varat tam piekļūt, noklikšķinot uz saites zem pogas Solīt tagad, kas parāda veikto likmju skaitu.

Kā solīt izsolē
Ikviens vēlas uzvarēt, taču tikai par pareizo cenu. Lai gan mēs iesakām solīt maksimālo summu, kuru esat gatavs maksāt par preci, jūs varat maksāt mazāk. Tiklīdz notiek kotēšana, mēs salīdzinām jūsu likmi ar citu dalībnieku piedāvājumiem. Kad esat pārsolīts, mēs automātiski nosakām likmi jūsu vārdā, nepārsniedzot jūsu ievadīto maksimālo likmi. Jūsu likme tiek palielināta tikai tik daudz, cik nepieciešams, lai saglabātu jūsu augstākās likmes pozīciju. Katru reizi, kad likme tiek izteikta pēdējās izsoles minūtēs, izsoles taimerim tiek pievienota papildu minūte.

Automātiskā solīšana
Mūsu automātiskā solīšanas sistēma padara solīšanu ērtu, tāpēc jums nav jāatgriežas pie atkārtotas solīšanas katru reizi, kad kāds izdara jaunu likmi.

Kad jūs veicat likmi, jūs ievadāt maksimālo summu, kuru esat gatavs maksāt par preci. Pārējie solītāji nezina jūsu maksimālo likmi.
Mēs jūsu vietā veiksim likmes, izmantojot automātisko likmes pieauguma summu, kuras pamatā ir pašreizējā augstākā likme. Mēs solīsim tikai tik daudz, cik nepieciešams, lai pārliecinātos, ka jūs joprojām esat augstākais solītājs vai lai sasniegtu rezerves cenu, līdz jūsu maksimālajai summai.
Ja cits solītājs veiks tādu pašu maksimālo likmi vai augstāku, mēs jums paziņosim, lai jūs varētu veikt jaunu likmi. Jūsu maksimālā likme ir konfidenciāla, līdz to pārspēj cits solītājs.

Piemērs:
Pašreizējā likme par preci ir 10,00 €. Neils ir augstākais solītājs un viņa maksimālā likme par preci ir 12,00 €. Viņa maksimālā likme ir konfidenciāla no citiem dalībniekiem.
Lorēna apskata preci un veic maksimālo likmi 15.00 €. Lorēna kļūst par augstāko solītāju.
Neila likme tiek palielināta līdz viņa noteiktajam maksimumam 12,00 €. Lorēnas likme tagad ir 13 €.
Mēs nosūtām Neilam e-pastu, ka viņš ir pārsolīts. Ja viņš nepaaugstina savu maksimālo likmi, Lorēna laimē preci.

Es gribu mainīt savu likmi
Jūs varat paaugstināt savu maksimālo likmi jebkurā laikā. Vienkārši nosakiet citu likmi par lielāku summu. Ja vēlaties samazināt maksimālo likmi, tiek piemēroti īpaši noteikumi.

Paaugstiniet savu maksimālo likmi
Jūs varat palielināt savu maksimālo likmi jebkurā laikā pirms izsoles beigām. Lai to izdarītu, preces lapā noklikšķiniet uz “Solīt tagad” un nosakiet jaunu maksimālo likmi. Jūs nevarat noteikt zemāku maksimālo likmi. Tālāk skatiet, kā rīkoties, ja vēlaties pazemināt vai atcelt savu likmi.

Lai pārbaudītu jūsu ievadītās maksimālās likmes, dodieties uz Mans konts. Lapas kreisajā pusē dodieties uz “Manas automātiskās maksimālās likmes”. Nākamajā lapā parādīta informācija par visām jūsu solīšanas darbībām.

Maksimālās cenas samazināšana
Jūs nevarat samazināt savu maksimālo likmi. Iespējams, ka jūs varat atsaukt savu likmi. Tomēr solīšana ir saistošs līgums, un dalībniekiem ir atļauts atsaukt piedāvājumus tikai ļoti īpašos apstākļos.

Vai es varu atsaukt vai atcelt savu likmi?
Veicot likmi vietnē vidaXL, jūs noslēdzat saistošu līgumu. Tomēr izņēmuma gadījumos likmi ir iespējams atsaukt pirms izsoles beigām. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu.
Ārkārtas apstākļi;
Ievadot cenu, jūs pieļāvāt kļūdu, piem., 50  €, nevis 5  €.
Pēc likmes veikšanas preces apraksts ievērojami mainījās.

Manas skatītās izsoles
Izsoles preču lapā jūs varat noklikšķināt uz saites (zem pogas Solīt tagad), lai pievienotu preci savam vērošanas sarakstam.

Izsoles noteikumi

  • Tikai jaunas preces
  • Bezmaksas piegāde un bezmaksas preču atgriešana
  • Bez papildu izsoles maksas
  • Izsoles sākot no 1 €

Es uzvarēju izsolē
Dodieties uz savu iepirkumu grozu un iegādājieties laimēto preci. Pasūtījums jāveic 3 dienu laikā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Jūs nevarat iegādāties to pašu preci, ja vien neesat pabeidzis uzvarētās izsoles darījumu.

Es laimēju preci, bet vairs nevēlos to iegādāties
Likme vai pirkums vietnē vidaXL tiek uzskatīts par līgumu, un jums ir pienākums iegādāties preci. Tomēr, ja domājat, ka jums ir likumīgs iemesls preci neiegādāties, varat sazināties ar mums un paskaidrot savu situāciju.
Gadījumā, ja mēs nepiekrītam atcelt darījumu un jūs nemaksājiet par preci, neapmaksātā prece tiks ierakstīta jūsu kontā. Ja īsā laika posmā kontā tiek reģistrēts pārāk daudz neapmaksātu preču, jūsu konta darbība var tikt apturēta.

 


Pielikums ( i)

Vispārīgie izsoles noteikumi