Maksimālisma interjera dizaina stils


Ienirstiet dzīvīgajā maksimālisma pasaulē


Iedomājieties savu maksimālista pasauli, kur vairāk noteikti ir vairāk. Mēs iemācīsimies radīt telpu, kas izcelsies ar krāsu un tekstūru. Uzziniet, kas padara maksimālisma interjera dizainu patiešām apbrīnojamu.

 

Kādi ir maksimālisma stila galvenie elementi?

Maksimālisms svin dzīvīgu krāsu, teksturētu materiālu un eklektisku dekoru lietošanu. Tas ir par brīvību no konvencionālajiem normatīviem un izcilības pieņemšanu.


Maksimālisma krāsu simfonija

1 / 3

Maksimālisms atdzīvojas ar drosmīgu paleti - piemēram, dzīvīgiem burgundijas un dzeltenajiem toņiem - nesot prieku tavā telpā. Kombinējiet dažādas apdrukas ar spilgtiem rakstiem, un neaizmirsti pievienot izteiksmīgus priekšmetus, lai radītu vizuālu interesi.

Maksimālisma materiāli, kuriem teiksiet "jā!"

2 / 3

Izbaudiet bezgalīgās iespējas materiālu lietošanā savā maksimālisma dizainā. No mīksta zīda līdz elegantiem metāliem, teksturēta lina vai spalvu akcentiem, katrs materiāls pievieno vizuālo bagātību, kas definē šo stilu.

Neaizstājami rotājumi maksimālista interjera dizainā

3 / 3

Maksimālisma rotājumi pievērš uzmanību. Domājiet par dekoratīvām lustrām, interesantām skulptūrām un izteiksmīgām tapetēm.

Radiet maksimālisma vibrācijas mājā 3 vieglos soļos!

Prātojat, kā iekārtot maksimālisma stilā? Sekojiet šiem 3 vienkāršajiem soļiem, lai piešķirtu "vairāk ir vairāk" būtības savai telpai.


  • 1. solis: Apvienot funkcionalitāti ar ievērojamu stilu

    Izvēlieties dekoratīvus televizoru galdiņus un uzglabāšanas risinājumus ar unikālu dizainu – būtiskas mēbeles, kas kalpos kā izcilības elementi jūsu maksimālistiskajā un vienlaikus praktiskajā mājā.


  • Solis 2: Omulīgās elegances pieņemšana

    Atrodiet prieku, eksperimentējot ar dažādām formām un kontrastējošiem dizainiem, izvēloties dīvānus, ēdamistabas krēslus vai atpūtas krēslus. Izvēlieties komfortu, taču piešķiriet katrai mēbelei jautru un krāsainu elementu.


  • Solis 3: Izveidojiet maksimālista tikšanās vietu

    Pārvērtiet savu telpu dzīvīgā tikšanās vietā, pievienojot būtiskus elementus, piemēram, šikus soliņus, modernus kāju balstus un mīlīgus pufus. Neaizmirstiet iekļaut stilīgus kafijas galdiņus, lai uzlabotu savu izklaides zonu.


Maksimālisma stila priekšmeti jau gaida

Izpētiet must-have produktus pilnīgai maksimālista paradīzei - no drosmīgām mēbelēm līdz izciliem akcentiem.


Vasaras izpārdošana
+ 20 opcijas
226,99 €

Iekļ. PVN

Iegādājieties produktus keyboard_arrow_right


 

Maksimālisma dizaina idejas no mūsu klientiem

Apskatiet īstas maksimālistu interjera dizaina idejas mūsu galerijā #sharemevidaxl. Iedvesmojieties un uzdrošinieties mājās ienest maksimālismu.


 

Iekārtojiet katru istabu maksimālisma stilā

Izbaudiet maksimālisma iekļaušanu savā viesistabā, guļamistabā un ēdamistabā. Piešķiriet personību un eklektisku krāsainu elementu kombināciju jebkurai jūsu mājas telpai.


Maksimālisms jūsu dzīvojamajā istabā

Pārvērtiet savu dzīvojamo istabu par pilnīgi elegantu patvērumu. Izvēlieties mīkstas sēdvietas, teksturētus audumus un izcilu mēbeļu dizainu maksimālisma stila dzīvojamai telpai.

Maksimālisms jūsu guļamistabā

Radiet oriģinālu guļamistabu, pateicoties maksimālisma sarežģītībai. Integrējiet greznus audumus, mīkstus paklājus un izcilas mēbeles, lai radītu sapņainu maksimālisma pasaku.

Maksimālisms jūsu ēdamistabā

Pārvērtiet savu ēdamistabu par maksimālista šedevru. Izvēlieties dzīvīgas tapetes, galdautu kombinācijas un aizraujošus akcentus, lai radītu eklektisku ēšanas pieredzi.

Apskatiet visus interjera stilus


Neesat drošs, kāds stils jums piestāv vislabāk?

Skatīt visuVairāk iedvesmas


 

No mūsu veikala tavā mājā - pievienojies #sharemevidaxl galerijai!

Iedvesmojieties ar vidaXL!

Vai jūs vēlaties iekārtot savu sapņu mājokli? Līdz ar plašu produktu klāstu, no kuriem izvēlēties, jums būs nepieciešama arī mājas un dārza iedvesma. Lai iepazīstinātu jūs ar šī brīža populārākajiem interjera dizaina stiliem un skaistākajām tendencēm, mēs radījām šo iedvesmas zonu.

Pārveidot māju par mājokli, nozīmē katrā detaļā ietvert jūsu unikālo personību. Mēs aicinām jūs iedvesmoties kopā ar mums un apskatīt pilnīgo interjera stilu sarakstu. Ļaujiet sev iemīlēt skandināvu un modernā stila minimālistisko skaitumu vai piešķiriet izteiksmīgu noskaņu ar industriālu izskatu. Iepazīstiet lauku mājas stila interjera dizainu - tā dabiskie akcenti to padara neaizmirstamu. Un kā ar jaukajiem bohēmas un retro stiliem? Apskatiet tos!


#sharemevidaXL: mūsu produkti, jūsu dizains

Patiesībā mēs iedvesmojamies no īstiem mājokļiem un cilvēkiem, kas savās telpās integrē mūsu mēbeļu risinājumus un stila padomus. Tātad, mūsu klienti ir varoņi, kas mūs iedvesmo. Mēs novērtējam, ka viņi dalās ar savas mājas iekārtojumu. Mēs redzam, ka tas ir lielisks mājas un dārza iedvesmas avots.

Tā rezultātā mēs izveidojām vietu, kur redzami visi mājas interjera stili un tendences, un mūsu klienti ir uzmanības centrā. Iedvesmojieties no mūsu klientu darbiem, apmeklējot mūsu #sharemevidaxl lapu, kas pilnībā veltīta jūsu un jūsu radošo dizainu godināšanai. Šeit jūs atradīsiet milzīgu mūsu produktu klāstu, kas redzami reālos mājas iekārtojumos. Jūs varēsiet redzēt, kā tie varētu iederēties arī jūsu interjerā, un rast iedvesmu! Vai vēlaties būt redzams? Apskatiet nosacījumus šeit!


Reģistrējieties iedvesmojošo jaunumu saņemšanai

Vai zinājāt, ka labākā mājokļa interjera iedvesmas avots ir nejaušs e-pasts? Iepazīstinām: mūsu iedvesmojošie jaunumi! Lai sāktu, vienkārši reģistrējieties, un mēs nosūtīsim jums mūsu neticami noderīgos jaunumus. No mājokļa un dārza iedvesmas līdz iekārtošanas idejām un iespaidīgām kolekcijām ar foršām lietām, kādām vajadzētu būt katrā mājā, mūsu jaunumu vēstulēs ir viss.

Jūs būsiet pirmais, kas uzzinās par jaunākajām tendencēm un jaunumiem par populāriem dizaina stiliem. Izmantojiet jaunumu vēstules kā iedvesmas avotu saviem projektiem mājās! Abonējiet mūsu iedvesmojošos jaunumus un pievienojieties vidaXL kopienai!